reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Glukoza wyniki

Nie no spoko, zrobisz jak uważasz. Ja tylko nie rozumiem po co powtarzać skoro tu są ewidentnie złe wyniki, lepiej raczej nie będzie więc tak czy siak potwierdzi ci się cukrzyca a po co dodatkowo obiciążac organizm w tak krótkim czasie kolejnym badaniem.
Raczej od 2018/2019 wiele w tej kwestii się nie zmieniło, normy po coś są wyznaczone właśnie takie, i jeśli są przekroczone nie ma co kombinować i jest to ccTak są ok ale najlepiej niech Ci lekarz potwierdzi [emoji846]
Tak wytyczne odnośnie norm się nie zmieniły ale w kwestii powtarzania badania widocznie się zmieniły. .. bo dwóch niezaleznych od siebie lekarzy zaleciło powtórzenie badania wiec dla mnie nie ma w tym nic dziwnego i napewno nie będę się zapierac bo żadnej krzywdy ani sobie ani dziecku tym badaniem nie robie. .. jak bym miała jakieś inwazyjne badanie typu np. amniopunkcja to napewno bym nie powtórzyła ale wypicie glukozy to przeżyje. ... niektóre przyszłe mamy więcej słodkiego w siebie laduja niż ta glukoza 😂😂😂 wiec bez ciśnienia. ...a poza tym chyba lekarz wie lepiej co robic jak my wkoncu ...po to chodzimy do ginekologa żeby się nami opiekował i odpowiednio reagował w niejasnych sytuacjach
 
reklama
Tak wytyczne odnośnie norm się nie zmieniły ale w kwestii powtarzania badania widocznie się zmieniły. .. bo dwóch niezaleznych od siebie lekarzy zaleciło powtórzenie badania wiec dla mnie nie ma w tym nic dziwnego i napewno nie będę się zapierac bo żadnej krzywdy ani sobie ani dziecku tym badaniem nie robie. .. jak bym miała jakieś inwazyjne badanie typu np. amniopunkcja to napewno bym nie powtórzyła ale wypicie glukozy to przeżyje. ... niektóre przyszłe mamy więcej słodkiego w siebie laduja niż ta glukoza 😂😂😂 wiec bez ciśnienia. ...a poza tym chyba lekarz wie lepiej co robic jak my wkoncu ...po to chodzimy do ginekologa żeby się nami opiekował i odpowiednio reagował w niejasnych sytuacjach
masz znacznie przekroczone normy w 1 h i po 2 h.. to jest cukrzyca ciążowa.. lekarz który po takich wynikach kieruje pacjentkę na jej powtórzenie za kilka tygodni jest dla mnie nieodpowiedzialny i zwyczajnie niegodny zaufania.. 🙈
Powinnaś być niezwłocznie pod opieka diabetologa i tyle..
Ginekolog to tez człowiek i jak każdy bywa omylny czy niedouczony..

 
masz znacznie przekroczone normy w 1 h i po 2 h.. to jest cukrzyca ciążowa.. lekarz który po takich wynikach kieruje pacjentkę na jej powtórzenie za kilka tygodni jest dla mnie nieodpowiedzialny i zwyczajnie niegodny zaufania.. 🙈
Powinnaś być niezwłocznie pod opieka diabetologa i tyle..
Ginekolog to tez człowiek i jak każdy bywa omylny czy niedouczony..

Spoko teraz jak będę u mojego lekarza ginekologa to zwrócę mu uwagę ze jest wyjątkowo niedouczonym i niekompetentnym lekarzem bo bardzo źle robi kierując mnie na powtórkę badania ....A aaa jeszcze zadzwonię do poznania do Pana profesora klejewskiego i tez mu powiem ze jest nie ogarniętym doktorem i pomimo wieloletniego doświadczenia to nie ma zielonego pojęcia co robi i co mówi... bo przecież dziewczyny z forum mówią inaczej wiedzą więcej i lepiej bo są bardziej oczytane doświadczone i życiowe. ... wogole lekarze do dupy 😂😂😂😂 ja od początku od momentu otrzymania wyników na krzywa nie negowalam tego ze moje przekroczenia to cukrzyca ciazowa i ani mój ginekolog ani nikt inny nie negowal tego i nie próbowano mi wmówić ze nie ma cukrzycy albo że to "wyrostek" czy coś innego .. DLA MNIE TO NIC DZIWNEGO ŻE POWTARZAM BADANIE ... NORMALNA PROCEDURA ..wiec nie rozumiem tego "..." .... a szkoda wogole się denerwować czytając to... tym bardziej ze stres jest nie wskazany w ciąży a tym bardziej przy cukrzycy bo wkoncu od stresu tez cukier niestety się podnosi
 
Ostatnia edycja:
Spoko teraz jak będę u mojego lekarza ginekologa to zwrócę mu uwagę ze jext wyjątkowo niedouczonym i niekompetentnym lekarzem bo bardzo źle robi kierując mnie na powtórkę badania ....A aaa a jeszcze zadzwonię do poznania do Pana profesora klejewski ego i tez mu powiem ze jest nie ogarnięty m doktorem i pomimo wieloletniego doświadczenia to nie ma zielonego pojęcia co robi i co mówi... bo przecież dziewczyny z forum mówią inaczej wiedzą więcej i lepiej bo są bardziej odczytane doświadczone i życiowe. ... wogole lekarze do dupy 😂😂😂😂 ja od początku od momentu otrzymania wyników na krzywa nie negowalam tego ze moje przekroczenia to cukrzyca ciazowa i ani mój ginekolog ani nikt inny nie negować tego i nie próbowano mi wmówić ze czegoś nie ma albo że to "wyrostek" ... DLA MNIE TO NIC DZIWNEGO ŻE POWTARZAM BADANIE NORMALNA PROCEDURA ..wiec nie rozumiem tego "..." .... a szkoda wogole się denerwować czytając tego tym bardziej ze stres jest nie wskazany w ciąży a tym bardziej przy cukrzycy bo wkoncu od stresu tez cukier niestety się podnosi
już widzę, ze nie ma sensu jakakolwiek dyskusja z Tobą, jedyna osoba która z nas wszystkich wie tu najlepiej jesteś Ty sama.. życzę powodzenia i spokojnej ciąży 😊
 
już widzę, ze nie ma sensu jakakolwiek dyskusja z Tobą, jedyna osoba która z nas wszystkich wie tu najlepiej jesteś Ty sama.. życzę powodzenia i spokojnej ciąży 😊
No właśnie ja to inaczej widzę ... bo to Ty negujesz i podważasz nawet lekarza a piszesz mi ze ja sie wymadrzam ....KOCHANA PRZECZYTAJ SWOJE WPISY
ja w pierwszym wpisie podałam moje wyniki po krzywej i informacje ze mam powtórzyć badanie i zaczal się atak ze po co ze nie powinnam i na koniec jeszcze tekst ze lekarz niegodny zaufania 😂😂 a co lepsze na sam koniec jeszcze z tekstem ze wiem lepiej ... jakaś wiedzę na temat cukrzycy mam bo mam bliska osobę w domu co choruje na cukrzycę wiec temat jest mi znajomy ALE wszysto dość czesto się zmienia ... wytyczne leczenie procedury itp. a poza tym cukrzyca ciazowa troszkę się różni od normalnej cukrzycy ... i ja się nie wymadrzam bo moja wiedza jest zerowa w porownaniu do wiedzy lekarskiej
.....
Życzę Ci miłego dnia i wiecej pokory i najważniejsze więcej zaufania do służby zdrowia lekarzy...bo oni naprawdę nie są po to żeby nam zrobić krzywdę tylko żeby nam pomagać. ...a teraz w ciąży tym bardziej tej opieki potrzebujemy więcej niż normalnie 😊😊😊
 
Do góry