reklama

głupie to i banalne - zauroczenie aktorem

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez amezing, 9 Styczeń 2013.

1. amezing

amezing Zaciekawiona BB

...

Ostatnia edycja: 9 Luty 2013
  2. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

I co umówiliście się już na kawkę w Paryżu? No wiesz, jak będzie przelotem...

A w czym Ci przeszkadza to 'zauroczenie'? Dopóki nie jesteś jego psychofanką to może ujdzie w tłoku, nie kasuj twita :)
    Spróbuj sobie wyobrazić jak Twój mąż się ślini do jakiejś Pameli- to Cię może ochłodzi :) Pozdrawiam :-D

3. reklama
  4. Violett

Violett Fanka BB :)

Amezing to ze wymieniliscie kilka zdan na tablicy nie oznacza ze on o Tobie mysli, mysle ze on Cie potraktowal jak kolejna swoja fanke i tyle. A Ty pomysl o swoim mezu, dzieciach o Waszej rodzinie a nie o jakims aktorze prawie nieosiagalnym:)

5. Kopka

Kopka Fanka BB :)

amezing,jak dla mnie to ty nie robisz nic zlego,wiec nie miej wyrzutow sumienia. Mnostow kobiet zauroczonych jest w aktorach i co z tego? przciez nie zdrzdzasz meza,a to,ze wymienilas z nim kilka zdan ma twiterze,no romansu z tego nie bedzie. Wazne zebys miala nad tym wszystkim kontrole i nie siedziala calymi dniami przed telewizorem ogladajac przystojnego aktora:)

6. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

Nie chciałam Cię urazić, wybacz :-)
    Może trochę dystansu do siebie (i do swoich zauroczeń) ;-) Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże :-D
    Jeszcze nikogo nie zamordowałaś, jesteś fanką jakiegoś aktora jak tysiące innych kobiet, nie wiem co Cię tak męczy, co Cię tak irytuje... :rofl2:

7. patrycja.niz

patrycja.niz Zaciekawiona BB

Tu się zgodzę, prawie każdy wzdychał do plakatów czy zdjęć ulubionych aktorów, ale po jakimś czasie taka miłość przechodziła i górę brało prawdziwe życie. No chyba, że dla kogoś takie właśnie wpatrywanie się zdjęcia znanych osób jest życiem, a zapomina o tym, co dzieje się wokół niego, w rzeczywistości, to wtedy już jest pewien problem... ;-)

Poleć forum