reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głupier pytanie - Jak oceniacie możliwość ciąży

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2022
Postów
8
Ostatnią miesiączkę miałam 23 lipca, wcześniej miałam pracę zmianową w lipcu za granicą, w sierpniu jeden tydzien duzo pilam alkoholu/wyjazd w gory, poxniej przez dwa tygodnie sie nie wysypalam ze wzgledu na praktyki po 5/6h snu, od tygodnia teraz jestem za granica na wakacjach a miesiaczki wciąż nie ma. Miałam petting gdzies koło 15 sierpnia, bez wytrysku jedynie co to mogł prejakulat z palca sie dostać. Nie pokoi mnie to że 8 dni po pettingu wymiotowałam i miałam mdłości, kiedyś miałam wymioty ale wtedy wymiotowałam w nocy i bardzo mnie brzuch bolał ale dostałam okresu po takim wysiłku lub jak wymiotowałam to w pierwszy dzień miesiączki. Dziś to jest mniej więcej 40 dzień cyklu, planuje za tydzien jak wroce z wakacji kupic test ale jak oceniacie szanse na ciążę? Rok temu jak byłam w podobnej sytuacji (praca zmianowa, praktyki) to mój cykl trwał 36 dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Zawsze lepiej doradzić się osób z większą praktyką i wiedzą no i podejrzewam mniej stresu

Niestety to jest temat, którego nie da się wspólnie analizować. Pierwsze i nadrzędne- nie wiemy kiedy miałaś owulacje więc już cały plan analizy do kosza. Po drugie- badania dalej są sprzeczne czy w preejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia.
I trzeci problem… nie znamy mocy palców partnera. W zwykłym stosunku plemniki podczas wytrysku osiągają prędkość auta w terenie zabudowanym- 45 km/h. Zakładając, ze partner miał je na palach to naprawdę musiałby mieć niezle przyspieszenie by dotarły gdzie trzeba 😏🚗
 
reklama
Do góry