reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głupier pytanie - Jak oceniacie możliwość ciąży

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2022
Postów
8
Ostatnią miesiączkę miałam 23 lipca, wcześniej miałam pracę zmianową w lipcu za granicą, w sierpniu jeden tydzien duzo pilam alkoholu/wyjazd w gory, poxniej przez dwa tygodnie sie nie wysypalam ze wzgledu na praktyki po 5/6h snu, od tygodnia teraz jestem za granica na wakacjach a miesiaczki wciąż nie ma. Miałam petting gdzies koło 15 sierpnia, bez wytrysku jedynie co to mogł prejakulat z palca sie dostać. Nie pokoi mnie to że 8 dni po pettingu wymiotowałam i miałam mdłości, kiedyś miałam wymioty ale wtedy wymiotowałam w nocy i bardzo mnie brzuch bolał ale dostałam okresu po takim wysiłku lub jak wymiotowałam to w pierwszy dzień miesiączki. Dziś to jest mniej więcej 40 dzień cyklu, planuje za tydzien jak wroce z wakacji kupic test ale jak oceniacie szanse na ciążę? Rok temu jak byłam w podobnej sytuacji (praca zmianowa, praktyki) to mój cykl trwał 36 dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Ostatnią miesiączkę miałam 23 lipca, wcześniej miałam pracę zmianową w lipcu za granicą, w sierpniu jeden tydzien duzo pilam alkoholu/wyjazd w gory, poxniej przez dwa tygodnie sie nie wysypalam ze wzgledu na praktyki po 5/6h snu, od tygodnia teraz jestem za granica na wakacjach a miesiaczki wciąż nie ma. Miałam petting gdzies koło 15 sierpnia, bez wytrysku jedynie co to mogł prejakulat z palca sie dostać. Nie pokoi mnie to że 8 dni po pettingu wymiotowałam i miałam mdłości, kiedyś miałam wymioty ale wtedy wymiotowałam w nocy i bardzo mnie brzuch bolał ale dostałam okresu po takim wysiłku lub jak wymiotowałam to w pierwszy dzień miesiączki. Dziś to jest mniej więcej 40 dzień cyklu, planuje za tydzien jak wroce z wakacji kupic test ale jak oceniacie szanse na ciążę? Rok temu jak byłam w podobnej sytuacji (praca zmianowa, praktyki) to mój cykl trwał 36 dni
A nie możesz kupić tego testu na wakacjach?
 
tylko większość artykułów nie jest medycznych a z jakiś nonameowych stron no i w sumie wszędzie jest napisane o małej szansie
Myśle, ze tu nawet nie chodziło o to żebyś poczytała artykuł medyczne „czy przez petting można zajść w ciąże”, ale żebyś poznała cykl kobiety od podstaw, metody antykoncepcyjne i sama umiała odpowiedzieć na takie pytania.

A jeśli dalej tak bardzo to przezywasz to serio z tego dzieci nie będzie, ale dla samej siebie poczytaj trochę, bo to są podstawy, które jak widać mają realny wpływ na Twoje życie
 
może i powinnam wiedzieć już w swoim wieku ale trochę słabo u mnie było z wychowaniem seksualnym

To weź przysłowiowa dupe w troki i się tym zainteresuj.
Bo facet wlozy, wyjmie i pójdzie a ty zostaniesz z cała gamą konsekwencji i powikłań. To leży w twoim interesie żeby wiedzieć/dowiedzieć się a nie w interesie obcych osób w necie.
Nie miałcz, ze „u ciebie słabo z wychowaniem seksualnym” tylko weź się tym zainteresuj.
 
To weź przysłowiowa dupe w troki i się tym zainteresuj.
Bo facet wlozy, wyjmie i pójdzie a ty zostaniesz z cała gamą konsekwencji i powikłań. To leży w twoim interesie żeby wiedzieć/dowiedzieć się a nie w interesie obcych osób w necie.
Nie miałcz, ze „u ciebie słabo z wychowaniem seksualnym” tylko weź się tym zainteresuj.
jak by nie patrzeć forum to jedna z metod zainteresowania się tym tematem
 
reklama
Do góry