reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gluten a skaza białkowa

irfinka

psotnisia
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2007
Postów
258
Miasto
Nowy Targ
hej dziewczyny pomóżcie moj maly ma skaze bialkowa i pije bebilon pepti 1 jak mam mu podawac gluten i z czym to sie je i gdzie mozna dostac?? i czy mu to nie zaszkodzi jak ma skaze??

zdjcie041jn1.jpg
 
reklama
O tym powinien zadecydowac twój pediatra.Glutenu sie nie kupuje-
on sie znajduje w róznych potrawach-kaszy manny,chlebie i wlasciwie wszedzie gdzie jest pszenica.
A zaczyna sie od dodawania 2-3 łyżek kaszy manny do zupki lub do mleka.Z tym ze jak dla mnie to za wczesnie.Gluten sie podaje po 5 miesiacu.Poczekaj-Adas tez pije bebilon pepti i niedługo bede mu wprowadzac gluten.
Pytanie-skąd wiesz ze Twoj synek ma skaze?Mial robione badania?
 
bylismy na nanie 1 jednak policzki zrobily mu sie "szkliste" idali nam bebilon pepti1 pozniej inny lekarz powiedzial ze niekoniecznie musi to byc skaza i kazal wrocic do nana jednak po tygodniu na policzki zas wrocily krostki i szklily sie i kazali wrocic do pepti teraz mamy spokoj
 
My też byliśmy na Nanie 1, ale mała się drapała, były problemy z brzuszkiem, "skorupka" za uszkami i ogólnie jakaś dziwna wysypka. Potem lekarka nam dała bebilon pepti 1 i zmieniliśmy wodę na żywiec zdrój i problemy ustąpiły. Nadal pijemy pepti, ale "2", z tym że mała nie miała żadnych badań, a ja jej czasem daję deser z gerbera z jogurtem np. połowe słoiczka na jeden raz i nic nie jest. Dawałam już jej gluten, od ukończenia 9 m-ca i nic nie było i nie jest. teraz zjada codziennie kaszkę"8 zbóż" z Nestle wymieszaną z ryżową smakową i też jest fajnie, bez niespodzianek.
 
Do góry