reklama

Gniazda dla naszych maluszków :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2014' rozpoczęty przez paaaula84, 20 Grudzień 2013.

1. paaaula84

paaaula84 Zaangażowana w BB

Czy jest ktoś za by się chwalić kątem naszego przyszłego maleństwa? W formie zdjęć oczywiście:)

2. Wiku-nia

Wiku-nia Aktywna w BB

Ja jestem za:tak: Na razie jest jeszcze w trakcie przygotowania, ale jak już skończę to się też pochwale.;-)

3. reklama
  4. paaaula84

Oto moje.A obrazki na ścianie to dzieło mojej mamy.
    IMAG0251.jpg IMAG0252.jpg IMAG0253.jpg IMAG0275.jpg

5. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

Paula fajny pokoik :-D

6. paaaula84

Dzieki. Niestety wiem że nie wszystkie z nas mogą sobie pozwolić na cały pokoik dla dziecka. Ale na szczęście jakiś kącik zawsze sie znajdzie.;-)

7. 89Katia

89Katia Fanka BB :)

Paula jak ładnie to urządziłaś!! :tak:

8. paaaula84

Katia uwierz nie było łatwo. Ten pokój jeszcze nie dawno był zielony i miał już taki zostać.Ale po setkach przemyśleń w 7 miesiącu został przemalowany. Chociaż do ostatniej chwili się wachałam. A to wszystko przez pościel jaką wybrałam.Najgorzej było z paskami, myślałam że nie wytrzymam nerwowo i powiesze swojego M.Bo ciągle mi dosypywał do pieca.
    Zadowolił się dopiero jak zobaczył rezultat.

9. sandraa82

sandraa82 Fanka BB :)

Paula piękny pokoik. zazdroszę Ci go. Ja niestety nie mam możliwości urządzenia pokoika ale na szczeście mały kącik sie uda zrobić.

10. reklama
  11. 89Katia

89Katia Fanka BB :)

Paula zdolna kobitka jesteś! Ściana z paskami jest mega!

12. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

fajnie że masz pokoik dla dziecka ja mam kącik w naszej sypialni więc nie ma co pokazywać :-(

Poleć forum