reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

witaj naja!
Mieszkam w Gnieźnie,to bedzie mój pierwszy poród :) Mam 22 latka i boje się okrutnie porodu,naprawdę (jestem w 36 tc.),!Mój Mężuś stara się mnie pocieszać,ale i powiedział,że on też by się bał... Termin mam na 28.II,ale chciałabym mieć to już za sobą i chyba wypróbuję metody przyspieszające;)))
Będę Tobie bardzo wdzięczna naja,jak w wolnej chwilce opowiesz mi o "bestiach"z Gnieźnieńskiego szpitala;) i jak to jest tak naprawdę rodzić... :)))
pozdrawiam serdecznie Kochana!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
nie takie znow bestie.. tylko opieka po zadna niemalze. widzialam dziewczyny, ktore plakaly z bolu, a polozne im truly, ze maja przestac i zajac sie dziecmi. i te, ktore nie wiedzialy jak przystawiac maluszka do piersi, a one to lekcewazyly. zdanie 'a ksiazek pani nie czytala?' zwalilo mnie z nog. totez dziewczyny pmagaly sobie, jak mogly nawzajem. o wszystko po trzeba bylo prosic, o wszystko sie upomniec, przez caly czas pobytu w szpitalu nikt mnie nie zbadal, nie obejrzal krocza. obled.

moze u ciebie bedzie lepiej, czego zycze! a w razie czego upominaj sie o wszystko! ty jestes najwazniejsza, a pozniej twoj maluszek :D

wiecej napisze pozniej, maly wzywa :)
 
Alexia pisze:
Wszystkie forumowiczki: Poznań, Kraków, Warszawa a tu... Witkowo!
ooo, bez przesady  ;)
Ja cale zycie mieszkalam w Warszawie. Od 3 lat mieszkam w Krakowie, gdzie prawie 2 lata temu wyszlam za maz a 7 miesiecy temu urodzilam dziecko. Ale, ale! Witkowo znam bardzo dobrze. Skorzecin rowniez, bo wszystkie wakacje ze swojego dziecinstwa tam spedzilam. W Witkowie urodzila sie moja mama! Uwazam, ze jest to cudowne miejsce na Ziemi. Od 5 lat jezdze do Witkowa tylko raz w roku na urodziny mojego chrzesniaka. I wlasnie za tydzien bede tam znowu :D
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy z 'Gniezna i okolic' a szczegolnie z Witkowa :)
 
Nenyah, a moze znajdziesz chwilke na spotkanie? :D prosze, swiat wcale nie jest taki duzy, jak by sie to nam zadawalo :D
 
Nie ma problemu :) kiedy i gdzie? Ja wyjezdzam jutro do Warszawy do rodzicow i z nimi w srode jade do Witkowa. Bede tam do niedzieli (uprzedzam, od jutra nie bede miec dostepu do netu).
 
ja co prawda mam od srody ojca mojego dziecka, bo przyjezdza, a nie wiem, na jak dlugo, ale w weekend powinnam juz byc wolna :) zaraz ci wysle nr telefonu na prv, jakbys miala chec i czas poprosze o wiadomosc :)
 
naja, niestety z tym czasem mimo wszystko bylo krucho, bardzo mi przykro, ze nasze spotkanie nie wypalilo
 
Witajcie
Znacie Strzelno ,Inowrocław troszeczke od Gniezna to jest mieszkałam tam ale odwiedzam rodzinne strony .Teraz mieszkam na śląsku.
 
reklama
Do góry