reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

reklama
szczerze przez najblizszy czas nie planujemy... teraz chcemy się skupić na wyjściu na prostą finansową, chcę iść do pracy, no i chcielibyśmy się wybudować, ale czy coś z tego wyjdzie, to nie wiem... a poza tym wystarczająco dużo zajęc mam przy Adasiu :)

a Wy planujecie drugie? :>
 
U nas podobnie, ja nie pracuje, ogarniam dom i Tomka, chociaz nie powiem, chetnie bym miala drugie, zeby maly mial sie z kim bawic :) no i okres ciazy mi sie podobal(niekoniecznie porod hehe, na szczescie szybko sie go zapomina).
pzdr :)
 
ja wlasnie przez porod mam traume, no i w ciazy srednio co 2 tygodnie bylam w szpitalu, bo mialam ciagle jakies problemy..

ja jakby co cały listopad bede w JANIKOWIE, wiec jakbys miala sie ochote spotkac, czy cos, to daj znac:)
 
Ja teraz na poludniu jestem, ale juz ok 10list bede u siebie wiec pewnie i sie odezwe. :)
U mnie sam porod to byl szok, nie tego sie spodziewalam(trwal 16h/bole krzyzowe itp....) no ale chyba bym sie jeszcze z jeden raz odwazyla ;) hehehe
pzdr!
 
no to widzę, że masz podobne dosw co ja.. ja na porodowce bylam 12h.. bole krzyzowe to byla masakra, ale je mialam tez przez cala ciaze... masakra.

to jak juz bedziesz w Mogilnie to sie odezwij :)
 
reklama
hej Brzoskwinka! pewnie się wszystkie z tej części Wielkopolski po innych wątkach tułamy, ale mimo wszystko fajnie by było gdyby zebrała nas się tu jakas grupa, moze dałoby się kiedyś przy kawie spotkać;-) ja co prawda niemal z okolic łańcuchów dawnych, ale do Gniezna mam rzut beretem dlatego też wieki temu taką nazwę tu wstawiłam. widzę, ze czas jakiś temu tu nieco pisałyście i znów cisza zapadła..;-)
 
Do góry