reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Godzina zero... lutóweczki na sali porodowej ;)

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
5 063
Dziewczyny, nie wiedziałam gdzie to napisać, więc niech będzie w nowym wątku. Przyszedł SMS od agusi9915!!!

"Zostawili mnie w szpitalu, beda probowali zatrzymac akcje a jak sie nie uda to mala jest na tyle duza ze da rade, ma teraz 3300. Dostalam jakis zastrzyk a skurcze co 5 min nadal. teraz podlaczaja mnie do KTG. MAM MALEGO STRESA. AGA"

Chyba nie zasnę już dzisiaj z tego wszystkiego :-D Z jednej strony aż się sama wystraszyłam, a z drugiej zazdroszczę jej, że już niedługo może będzie tulić swoją kruszynkę :-D :happy:
 
reklama
Jest ciąg dalszy, akurat przyszło jak klikałam "Zatwierdź odpowiedź"...

"Wlasnie mi gin powiedzial ze czekamy na rozkrecenie albo na wyciszenie akcji, dzidzia duza i dlatego nie podaja kroplowek. Zrobili posiew i sikam do takiego duzego baniaka nie wiem czemu, KTG, krew i mocz standard. NARAZIE 2w1 AGA"

:surprised: :happy: :-D
 
no cholipa agusia9915 czekamy z niecierpliwością albo w te albo we wte:szok: ,trzymam kciuki:tak: ;-)
 
Na razie nic więcej nie wiem :no: Jak się pierwsza nie odezwie, to za jakieś 2 godzinki napiszę jej smsa z pytaniem co u niej... może się uspokoiło i odsypia właśnie ciężką nockę?
 
O rany dziewczyny! Sprawdziłam w spisie , ze Agusia9915 ma termin na 20 lutego! To nawet później ode mnie a ja jeszcze nie przeczuwam najmniejszych oznak rozwiązania!Napędziła mi stracha, ze to sie moze zdarzyc tak nagle..brrr... ale teraz trzymam za nia kciuki:-)
 
normalnie czulam ze cos tu sie dzieje!! cala noc nie spalam i budzily mnie nieregularne skurcze, a potem jak sie obudzilam to mialam wrazenie ze juz urodzilam:baffled:

ciekawe czy juz mamy pierwszego lutowego dzieciaczka??:tak:
 
reklama
Do góry