reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Godzina zero... lutóweczki na sali porodowej ;)

No proszę, ale dziewczyny podnoszą ciśnienie na forum...ja się nie dziwie,że Kasiad już w szpitalu, bo to w sumie tak na styku, ale agusia...ojej!!!:szok:
Nic tylko patrzeć kolejnych akcji...:-)
 
reklama
ojoj, ale tu goraco!!!! Agusia i kasiad zycze Wam duzo sil!!! no i wszytskim innym lutowkom tez ktorym dzidzie chca zrobic niespodzianki i juz sie na swiecie pojawic!!!:-) ;-)
 
nie wiele wam teraz napisze bo ledwo siedzie i jestem przymulona po lekach wstrzymojacych skórcze
po pierwsze dziekuje wszystkim za wsparcie
po drugie :
co lekarz to opinia nowa jedni mowi mi ze jak sie urodzi to nic takiego a inni wstrzymuja zeby sobie posiedziała jeszcze
no ale jak juz pisalam moja córka aferzystka ogólnie lubi jak sie swiat wkoło niej kreci
rozwarcie mam juz na 2,5 cm a szyjka ma 1,5 cm , plamie skórcze mam ale jakies gówniane i boli mnie pipka bardzoooooooooooooooo
chce mi sie spac strasznie bo nie spałam w nocy a w dzien pełno studentów jakies ankiety robiło
zrobili doplere i przepływy i punktów 8 czyli max wszystko oki
dziwi mnie tylko waga mojego dziecka bo dzis inny lekarz stwierdził ze ma 2838g
połozna mówiła mi ze to dziwne bo wczoraj robili i wazyla 3300
zalecenia jak zawsze
oszczedny tryb zycia, indeks ruchów płodu no i leki
 
no i jak pisałamm chce urodzic w przyszłym tygodniu bo tak mi pasuje obstawiam piatek 19 01.2007
jak sie wyspie to wam cos opisze co miało miejsce w szpitalu ''poród w expresowym tempie"
 
dostalam smsa od Kasiad i przekazuje do waszej informacji:tak: :

"Hej! Cholestaza wykluczona, cisnienie tez w normie, mala narazie nie pcha sie na swiat. Moze mnie jednak wypuszcza przed porodem. Pozdrowienia dla wszystkich z BB"

tak wiec narazie wszystkie jestemy ciezarowki:tak: i dzielnie trwamy do lutego:tak:
 
jakby co dziewczyny za kazdą trzymam kciukaski szybciutkich, mało bolesnych porodów...:tak:
 
no prosze, ja tu pisze odp dla Kasiad o porodach w wodzie a Kasiad juz w szpitalu :szok: Rzeczywiscie cos sie dzieje, ja w zeszlym tyg bylam w szpitalu, poszlam niby na takie zwykle badanko, kontrolny zapis ktg i cos im sie nie spodobalo, wiec mnie zatrzymali :szok: porobili cala reszte badan dosc szczegolowych, dowiedzialam sie ze synek wazy 2700, i wypuscili w koncu. I dobrze, nie ma jak w domku. No ale czuje, ze pomalu nadchodzi nasz czas, mi sie cco noc sni, ze rodze :tak:
 
reklama
Ufff.. i całe szczęście, że nasze dzidziolki nie pchają się tak szybciutko na świat, może więc nie będzie wśród nich wcześniaczków? Oby! :happy:
A mi pozostał już tylko tydzień leżenia żeby ciąża też była donoszona, tak twierdzi mój pan doktor, hurrra! :-D
 
Do góry