reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Godzina zero... lutóweczki na sali porodowej ;)

TO WKONCU NAPISZE O TYM SZYBKIM PORODZIE
Jak trfiłam do szpitala to połozna z izby przyjec myslała ze połoza mnie na takiej jednej sali na której lezała juz jakas kobieta . Wiec tak stałysmy przed ta sala (na patologii) i tamta kobieta mówi do nas była godzina 22.25 ze on to chyba do 24 urodzi bo ma takie skórcze. Mnie wzieli w koncu do innej sali połozyłam sie , wstawałam , chodziłam . Była godzina 1 cos wzieli ta kobieta do badania i stwierdzili ze rozwarcie dobiero na 2cm i ze jeszcze potrwa .
Ona wróciła do sali i po 2 minutach było tylko

JEZUS MARIA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GłOWKA
RUCH NA KORYTARZU
DWIE POłOZNE : JEDNA TRZYMAłą JA NA BOKU A DRUGA PCHAłA łóZKO PRZEZ DłUGI KORYTAZ DO KONCA I PO 20 SEKUNDACH WYSZłY Z SALI I POWIEDZIAłY
WOJNY NIE BEDZIE URODZIłA DZIEWCZYNKE
TRWAłO TO WSZYSTKO MOZE 1 MINUTE ALBO NAWET NIE

PO TYM DOPIERO NABRAłAM STRESA W SZPITALU
 
reklama
TO WKONCU NAPISZE O TYM SZYBKIM PORODZIE
Jak trfiłam do szpitala to połozna z izby przyjec myslała ze połoza mnie na takiej jednej sali na której lezała juz jakas kobieta . Wiec tak stałysmy przed ta sala (na patologii) i tamta kobieta mówi do nas była godzina 22.25 ze on to chyba do 24 urodzi bo ma takie skórcze. Mnie wzieli w koncu do innej sali połozyłam sie , wstawałam , chodziłam . Była godzina 1 cos wzieli ta kobieta do badania i stwierdzili ze rozwarcie dobiero na 2cm i ze jeszcze potrwa .
Ona wróciła do sali i po 2 minutach było tylko

JEZUS MARIA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GłOWKA
RUCH NA KORYTARZU
DWIE POłOZNE : JEDNA TRZYMAłą JA NA BOKU A DRUGA PCHAłA łóZKO PRZEZ DłUGI KORYTAZ DO KONCA I PO 20 SEKUNDACH WYSZłY Z SALI I POWIEDZIAłY
WOJNY NIE BEDZIE URODZIłA DZIEWCZYNKE
TRWAłO TO WSZYSTKO MOZE 1 MINUTE ALBO NAWET NIE

PO TYM DOPIERO NABRAłAM STRESA W SZPITALU

Hej dziewczyny tak czasami was podglądam:-) właśnie przeczytałam o tym szybkim porodzie i powiem wam że bardzo zazdroszcze tej kobiecie tak szybkiego porodu:szok: :tak: Modle się o taki sam :laugh2:

Pozdrawiam przeterminowana mamuśka styczniówka ;-) :-p :-D
 
No faktycznie tylko takiej expresowce pozazdroscic!!! Byla moze pierworodka?wiesz cos na ten temat agusia? bylabym jeszcze bardziej zmotywowana hi hi!!!
XMAMUSKA zycze Ci aby tez Tobie szybko poszlo skoro tyle juz czekasz !!!
 
No faktycznie tylko takiej expresowce pozazdroscic!!! Byla moze pierworodka?wiesz cos na ten temat agusia? bylabym jeszcze bardziej zmotywowana hi hi!!!
XMAMUSKA zycze Ci aby tez Tobie szybko poszlo skoro tyle juz czekasz !!!


Dziękuje Bardzo Wam również życze szybkich i bezbolesnych porodó :tak: :-)
 
Z tego co widziałam na styczniówkach to xmamuska urodziła dzisiaj swóją córcię :tak:

A ja właśnie dostałam SMSka od naszej lil kate!
Mamy kolejną lutóweczkę na porodówce :eek:
Zatrzymali ją w szpitalu na obserwacji bo lekarkę zaniepokoiło wysokie ciśnienie (145/106) :sick: ale szyjka nadal bardzo mocno trzyma.
Ma się jeszcze odezwać po badaniu...
oby się okazało że to nic groźnego! :dry:
 
Z takim ciśnieniem Lil kate została na patologii ciąży napewno z podejrzeniem gestozy. U mnie się na szczęście nie potwierdziła, ale jakby się potwierdziła, rozwiązują biegusiem ciążę. Miejmy nadzieję, że i Lil kate to ominie.
 
LIL KATE powodzenia!!!!

no wlasnie styczniowki sie rozdwajaja jedna po drugiej!!!! juz nie moge sie doczekac!!!!

MAM PYTANIE KTORE NIE PASUJE NA TEM WATEK ALE bardzo dla mnie wazne: wlasnie sie dowieduzialam ze moja mama ma prawdopodobnie polpasiec. zamierzala przyjechac do mnie 2 tygodnie przed porodem, alke w takim przypadku boimya sie zeby nie zarazila Malutkiej...czy ktos wie wiecej o polpascu i okresie zarazania?
 
ja wiem tylko tyle ze półpśćcem nie tak łątwo sie zarazić i ze jesli nie miałas ospy to od tego mozesz dostac bo jeden wirus ten zaraza na dwa
sposoby
nie wiem czy pamietasz mój syn miał w grudniu ospe i troche czytałam na ten temat
ale strach jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
LIL KATE trzymaj sie :-)

a tak wogóle to czy dzis nie pełnia bo fullllllllllllllll ciezarówek było na porodówce dziś:confused:
 
Do góry