reklama

Golarka na prezent dla męza :)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez genia_maha, 17 Maj 2013.

1. genia_maha

genia_maha Zaciekawiona BB

Cześć,
    wpadlam na pomysł, że kupie mojemu męzowi na urodziny golarke elektryczna. Nie wiem tylko jaka golarka jest najlepsza, na co trzeba zwracać uwage i ile kosztuje taka dobra. Orientujecie się moze? Są tu jacys panowie, lub znawczynie tematu, których partnerzy korzystaja z takich urządzen? :) PS. Uwazacie, ze to dobry pomysł na prezent?

2. janslu

janslu Administrator Członek załogi

Oj, to jest temat rzeka - myślę, że ilu facetów, tyle będzie opinii ;-) Ja sam przeszedłem przez kilka różnych wariantów - miałem Philipsa, tańszy model Brauna, drogi model Brauna, ale żaden nie był dla mnie idealny. Mam twardy zarost, delikatną skórę i na dodatek nie golę się codziennie. Teraz używam Panasonica, który przywiozłem ze Stanów i ten jest najlepszy.

Bardzo lubię recenzje golarek ze strony Best Electric Shaver Recommendations - to są wariaci i bądź przygotowana na to, że recenzja jednego modelu może trwać około 10 minut ;-) Ale bazując na moim ograniczonym doświadczeniu - myślę, że można na ich rekomendacjach polegać :-)

3. reklama
  4. pabana25

pabana25 Zaciekawiona BB

moj maz ma elektryczna maszynke i chwali sobie ;). tez dostal ja ode mnie w prezencie (pod choinke w zeszlym roku). wczesniej korzystal ze zwyklych maszynek i balam sie ze nie bedzie chcial sie przestawic na elektryczna ale postanowilam kupic mu od razu cos lepszego zeby widzial roznice w goleniu ;). nie wiedzialam kompletnie jak podejsc do wyboru golarki ale na szczescie trafilam na kompetentnego sprzedawce ;p. poradzil mi zebym wziela taka z glowicami ktora mozna sie tez golic pod prysznicem bo to praktyczna sprawa. i tak wzielam philipsa, ktory sluzy nam do dzis wiec moge polecic ;). koszt to okolo 400zlotych.

5. styna26

styna26 Fanka BB :)

Philips AquaTouch AT890/16 dokładnie taką kupiłam mężowi na gwiazdkę i jest zachwycony szczególnie możliwością golenia na sucho i mokro.

6. mari27

mari27 Zaciekawiona BB

Mysle ze to swietny pomysl ja kupilam w zeszlym roku Philips Norelco SensoTouch 3D. M. zachwycony bo ma wrazliwa skore a ta golarka nie podraznia.

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

tez mi się wydaje, ze taka golarka to ciekawy prezent, choć moim zdaniem taki dwudniowy zarost jest nawet całkiem seksowny :p

8. layryn

layryn Aktywna w BB

Na pewno prezent praktyczny. Każdemu facetowi się przyda.

9. bejbibumi

bejbibumi Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. Jusyna32

Jusyna32 Początkująca w BB

Mój też goli się już tylko maszynką elektryczną. Wprawdzie nie jest tak dokładna ale wygodna i codziennie chodzi ogolony :p

12. Snikersikowa

Snikersikowa Zaciekawiona BB

dobry pomysł napewno mu się przyda
    nie jest to coś co rzuca się w kont i leży latami

Poleć forum