reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GoMama - spotkanie dla mam w KredKafe

peperka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2009
Postów
1 297
Miasto
Warsaw, Poland, Poland
GoGaga.pl zainicjowała właśnie cykl spotkań pt. "GoMama" w 6 miastach w Polsce specjalnie dla użytkowniczek BabyBoom.pl - forum dla przyszłych i obecnych rodziców. Spotkania są skierowane do świeżo upieczonych mam. Wiemy, że potrzebujecie wyjść z domu i porozmawiać z koleżankami z forum fejs tu fejs. W piątym wydaniu Gagi autorka Agnieszka Berlińska pisała o tym, jak bardzo potrzebna jest grupa wsparcia, kiedy nasze dzieci są malutkie w artykule Nie jesteś sama!, więc dobrze Was rozumiemy.

Wszystkie zainteresowane mamy zapraszamy w czwartek 9 grudnia o godz. 11:30 na pogaduchy, poczęstunek i chwilę relaksu do KredKafe. Dla dzieci przewidziano w tym czasie zajęcia lub/i opiekę w zależności od ich wieku.


Weźcie koniecznie aparaty i wyślijcie nam zdjęcia z Waszego spotkania! Najfajniejsze znajdą sią w fotorelacji z GoMama w marcowym wydaniu Gagi. Autorki wybranych zdjęć dostaną od nas prenumeratę pisma.

Mamy, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem: wroclaw@gogaga.pl. Prosimy o podanie wieku dziecka, jeżeli chcą Pani przyjść z pociechą. Liczba miejsc ograniczona. Na ten sam adres prosimy słać zdjęcia!





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wczoraj w mailu dostałam, że jeszcze nie wyklarowała się godzina spotkania tego z 09.12, u mnie też zależy o której godzinie będzie. Rano mam szczepienie - wieczorem praca. Jak się uda wstrzelić w środek to przyjedziemy :-).

AsiaKC ja jestem zielona w Aktywnym mamach.
Wiesz ja sprawdzę, czy niechcący nie zablokowałam jakoś tej grupy.
Trochę się tam gubię a dawno nie zaglądałam.
 
Wszystkie zainteresowane mamy zapraszamy w czwartek 9 grudnia na pogaduchy, poczęstunek i chwilę relaksu do KredKafe. Dla dzieci przewidziano w tym czasie zajęcia lub/i opiekę w zależności od ich wieku.

Weźcie koniecznie aparaty i wyślijcie nam zdjęcia z Waszego spotkania! Najfajniejsze znajdą sią w fotorelacji z GoMama w marcowym wydaniu GoGaga.pl. Autorki wybranych zdjęć dostaną od nas prenumeratę pisma.

Mamy, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem: wroclaw@gogaga.pl. Liczba miejsc ograniczona. Na ten sam adres prosimy słać zdjęcia!

Najprawdopodobniej będzie to 11.00
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry