reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GoMama - spotkanie dla mam w Morelovie

reklama
Czy osoby które zgłosiły się pod podany wyżej adres są zapisane czy trzeba zrobić to jeszcze raz pod podany nowy adres? Zaznaczam że osoby wcześniej uzyskały potwierdzenie rezerwacji.
 
no chyba, żeby ktoś miał bo drodze i był tak kochany żeby nas odebrać z dworca pkp (główny lub mikołajów) a potem odwieźć... ale pewnie się nie uda, więc może innym razem się spotkamy... :-)
 
Ja bede jechac z popowic wiec moge odebrac z mikolajowa, tylko fotelik musiałabys wziąść ze soba dla dzieciaczka. My będziemy, mam nadzieje ze owocne w znajomości bedzie to spotkanie ;)
 
reklama
Z fotelikiem to nie ma problemu. Naprawdę, mogłabyś?y Byłoby nam bardzo miło :-) A koło której będziesz jechać...? My możemy być pociągiem o 9.41 lub 10.15

jeśli to oczywiście nie byłby dla Ciebie problem. bo jeśli jest, to my możemy sobie odpuścić tym razem :-)
 
Do góry