reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

Beata (żona Szwarou) od wczoraj około 23.00 jest w szpitalu. Akcji brak, ale sączą się wody, dzidzia mało ruchliwa. Jest 12 dni po terminie, więc jesli wywołanie nic nie da bedzie cc. Trzymamy kciuki za poród SN.
 
reklama
Hej dziewczyny, wysłałam do Aggie sms i dostałam odpowiedź od jej męża:

"Hej, żona śpi - dzisiaj Pola przyszła na świat - obie panie mają się bardzo dobrze (...)"

:)))
 
Witam mam chwilkę to się pochwale że nasz Kubuś jest już z nami przyszedł na świat 20 Grudnia o 17:16 ważył 3160g porud siłami natury pozdrawiam
 
ainah jest na porodówce!!
cyt. sms: jestem na porodówce, 4 cm rozwarcia wiec zostaje lalala.to tak w skrócie, bo właśnie wypełniam dokumenty."
w nocy miala skurcze co okolo 5 minut.
 
hej!to ja tez sie pochwale:) oczywiscie czytam Was od poczatku, ale jakos sie nie udzielalam... 19 grudnia urodzilam sliczna Polusie:) waga 3650, 55cm, 10 pkt. pozdrawiam serdecznie:)
 
Nie wiem czy mój m. wbił sie na właściwy watek. Gosia urodziła sie 28 grudnia s.n. Miałam 3 wywoływania + czopki + przebicie pęcherza. Dopiero 3 oxy mni pokonała :p. Gosia 10 punktów, waga 3750g, długa 59 cm. Poród krótki, nie umęczył mnie tak jak pierwsze rodzenie. Na połóg tez nie mogę narzekać. Nie ma na to czasu :p.
 
reklama
reklama
Do góry