reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY

Violett

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
7 392
Miasto
Warszawa
W zwiazku z tym, że coraz więcej mam ląduje w szpitalach, zakładam ten temat by można było szybko przeczytać co sie dzieje. Dobrze by było gdybyśmy powymieniały się nr telefonu, ale to na PW oczywiscie :)
Mam jednak nadzieje że wątek ten nie będzie bardzo oblegany wiadomościami, bynajmniej narazie.:)
 
reklama
Wiadomość z forum dla Blizniaków :)

LENNA URODZILA cytuje smsa Lenny: "W srode mialam cc. coreczka 2430 51cm, synek 2330 50cm. oboje sa w inkubatorach, maly z rurkami w nosie ale moe juz dzis zacznie sam oddychac. a mala duzo lepiej. oddycha saa, karmia ja strzykawka. jak dla mnie cesarka koszmar a raczej wszystko to co po:) czekam teraz na pokarm zeby moc dostac chociaz mala"
 
Wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem a wieczorem doszły jeszcze skurcze które nie przechodziły po magnezie, dopiero po fenorerolu zaczęły ustępować. Fenka mam cały czas od wczoraj podawanego dozylnie. Nie wiadomo jak jak długo jeszcze będziemy w dwupaku.
 
Info z młodych mam:

"Dziewczyny Ixi jest na IP ma bardzo konkretne skurcze co 3 min i chyba urodzi".

Edit:
"co do Ixi to skurcze ustały pisała jakoś o 10 ale miała rozwarcie na 3cm bała się że ją do domu odeślą, dostanie zastrzyk z nospy i bo szyjka jeszcze nie taka miękka i może coś ruszyć bóle krzyżowe słabe ale mają się zwiększyć"

Edit 2:
"IXI RODZI!!!!!!!!!!!!!
Ma 5 cm rozwarcia, bóle krzyzowe i biegunkę."

Edit 3:
"Poki co cala akcja stoi...tzn. skurczy jako takich nie ma... tylko bole typowo przedmiesiaczkowe... i czekam.... chodze po schodach. zaraz prysznic..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie::)

ja juz ROZPAKOWANA!!:tak::-D

bylam w szpitalu bo skurcze sie zaczely jeszcze zaczymywali porod ale sie nie udalo i dnia 7 pazdziernika 2010 przyszly na Swiat moje Blizniaki Elizka o 17:15 waga 2000g/47cm i Gabryś o 17:17 2200/48cm przez SN.Czyli miesiac i troszke przez terminkiem


ja sie ogarne to napisze wieciej buzka:*
 
Wczoraj tj. 21.10.2010 o godzinie 17:10 przyszedł na świat mój synus Oskar - 10 punktów, 2460g, 49cm długości.
Radzi sobie świetnie, ale ma zapalenie płuc :-(
leży w inkubatorku i ma podawane antybiotyki.
 
Gosiek też już tuli swoje maleństwo :)))))))))):-):-):-)

dzisiaj od godź 8:48
Oluś jest już na świecie:)!!!!!!!!
:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

2900 waga i 55 cm szczęścia:))))))))))))
 
Kokota82 też już tuli swoją Gabrysię!!!!:-):-):-)
ponoć cudna dziewczynka:tak:

po silnej nocnej akcji skurczowj dzisiaj nad ranem zrobili jej cc
szczegóły wieczorkiem:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-) sms od Mysza84:

"JUŻ Z NAMI JEST I JEST PIĘKNY!2940G SZCZĘŚCIA 52CM MIŁOŚCI! URODZONY DZISIAJ O 9:19 :) OD RAZU SKRADŁ MOJE SERCE I KOCHAM GO NAD ŻYCIE! JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE!"
 
Do góry