reklama

GORĄCA LINIA LUTÓWEK - SMSy i wiadomości z porodówki - bez komentarzy

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez ewusia34, 6 Styczeń 2011.

1. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

hello:)
    śpieszę z wiadomością:)
    mamy pierwsze lutowe dzieciaczki:-):-)
    Wiadomość od męża figa777 "Witam, jestem mężem Ani. Wczoraj żona w 35 tyg. urodziła przez CC. Mamy dwóch zdrowych chłopców. Kuba 49cm 2965g, Mateusz 48cm 2240g :D Obecnie Ania leży w szpitalu ale mamy nadzieję że po niedzieli wrócą już w 3kę do domu.
    Pozdrawiam
    Marek "

GRATULUJĘ DZIELNEJ MAMUSI I MALUCHOM,CZEKAMY NA WAS:)))))))

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Styczeń 2011
  2. ligotka

ligotka Fanka BB :)

Moje Drogie dostalam sms od vikingus!!!!!!

"Jestem na porodówce 4cm bez bólu pozdrawiam"

A wiec trzymamy kciuki!

3. reklama
  4. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Przed 5 dostałam SMSa od Vikiigus, że Viktoria już jest na świecie! Więcej informacji później. Gratulacje dla dziewczyn!

Ostatnia edycja: 15 Styczeń 2011
  5. ligotka

SMS od Rutkosi:

"Hej ja leże w szpitalu skurcze mi przeszly miałam robione badania mam rozwarcie czekam teraz na ktg i z tego co mi powiedzieli to zostawia mnie na kilka dni bo w ciagu tygodnia powinnam juz urodzic. Pozdrawiam Rutkosia"

6. Ewitka

SMS od Viki:

"Viktoria urodziła się 14 stycznia o 3:40 sn wywołanym przebiciem pęcherza o 23. Waży 2900 i mierzy 55, pilęgniarka się śmiała, że taki donoszony wczesniak. Czujemy się bardzo dobrze, muszę też wspomnieć o pozytywnej postawie taty. Reszta po powrocie, może już jutro. Pozdro dla wszystkich"

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 Styczeń 2011
  7. ligotka

Wiadomosc od Rutkosi:

"Roch się zaparl i nie chce wyjsc jak do jutra nie bedzie skurczy to wracam do domku... ale ten moj syn niezdecydowany:/"

8. ligotka

SMS od Rutkosi:

"Lekarz zostawił mnie jeszcze w szpitalu na obserwacje zdarzeń. Maly sie nie pcha na swiat ale lobuzuje tak brzuchu ze ktg wykonac przy nim to niezla zabawa :) dziekuje wam za troske i pamiec i pozdrawiam wszystkie;)"

9. Ewitka

MMS od Vikiigus:
    "39 godzin niestety Viki ma podwyższone CRP i 5 dni spędzimy w szpitalu na antybiotyku. Stan ogólny nas obu dobry. Pozdrawiamy Viola."
    A to mała Viki:
    ABCD0017.JPG

10. reklama
  11. ligotka

Kochane przepraszam ze z takim poslizgiem!!! Ale wysylam wiadomosc od Karoliny

"Wody odeszly mi o 21:45 o 22:55 urodziłam syna wazy 2740 i ma 52 ccm dostal imie po tacie Adam"

Ostatnia edycja: 22 Styczeń 2011
  12. ligotka

SMS od Karoliny z rana

"Witam poród ok sama akcja 10 minut bez naciecia. Ja ok a mały jest w cieplarce bo niby 37 tydzien ale wystudza mu sie organizm dla pediatry wyglada bardziej na 36. Ale jest zdrowy i to najwazniejsze."

Poleć forum