reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GORĄCA LINIA LUTÓWEK - SMSy i wiadomości z porodówki - bez komentarzy

cześć Dziewczęta
śpieszę Was poinformować, iż moja kilkudniowa nieobecność na forum związana jest z faktem, iż od 20 stycznia godz. 20.35 jestem dumną mamą Leny:))) Mała urodziła się w 36 tc, ważyła 2400 i mierzyła 49 cm. Została oceniona na 10 pkt:) Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale tak wczesny poród rozpoczęty odejściem wód trochę mnie zaskoczył:) (bo przecież nie było żadnych zwiastunów) i nie zdążyłam sobie zapisać nr tel do żadnej z Was. W każdym razie dzis o 17 wypuścli nas ze szpitala i zaczynamy się aklimatyzować w nowych dmomowych warunkach:)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
reklama
Sms od Nasi: Są z małym jeszcze w szpitalu bo ma żółtaczkę ale jak spadnie do jutra poziom bilirubiny to wyjdą do domku;) Mały od 2 dni jest naświetlany więc jest nadzieja. Nasia pisze że już prawie nie boli i czuje się bardzo dobrze. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom i pozdrawia wszystkie kobietki:tak:
 
Witam sie niestety jeszcze ze szpitala,jestem juz tu 12 dzien i chce juz do domu. Ja czuje sie bardz dobrze,nawet przestaje juz bolec:) . Mala tylko na poczatku nIe jadla i w 3 dzien wazyla tylko 2440 alE z tym jest juz ok mala jest karmiona moim mlekiem ze strzykawki bo narazie nie ma tyle sily zeby ssac cyca:) dzisiaj rano dowiem sie czy idziemy do domu czy mala musi byc jeszcze naswietlana bo ma zoltaczke. Obiecuje ze z domu napisze wiecej tu jakos nie moge sie zebrac, jestem juz zmeczona tym szpitalem..... Pozdrawiam i gratulacje dla wszystkich mam :)
 
"Mała urodziła się o 10:45 waży 3440g więcej na razie nie wiem. Jest śliczna urodziła się z krzykiem i obsikała lekarza. Dali mi ją do główki jak ją przytulałam do policzka uspokajała się. Jest na oddziale intensywnej terapii noworodków i ssie smoka. A mnie własnie schodzi znieczulenie i się zacznie. E."

:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry