reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GORĄCA LINIA LUTÓWEK - SMSy i wiadomości z porodówki - bez komentarzy

Napiszę tutaj, dopiero teraz bo wróciłam dwa dni temu ze szpitala. Urodziłam 25 stycznia przez cesarkę mojego maleńkiego wcześniaczka i leżeliśmy do przedwczoraj w szpitalu, całe trzy tygodnie.
Mały Kubuś ważył 1850 g i miał 48 cm długości.
Okazało się, że od miesiąca już nie rósł w brzuchu, a wszystko chyba przez ciśnienie, przez które zresztą trafiłam do szpitala i przez któro zrobili mi szybko w 36/37 tc cesarkę.
Teraz jestem praktycznie do niego przywiązana bo maluch nie chce spać nigdzie oprócz mojego brzucha i tak całe dnie leżę albo chodzę z małym, więc nie mam na nic czasu i nie nadrobię was. Ale mam nadzieję, że wszystko jest u Was ok.
 
reklama
Hey ! chciałabym Was powiadomić że 4 lutego nad ranem o 2.43 urodziłam synka Krzysia 3350 g 55cm. Porod ekspresowy 1 h na porodówce. Niestety istniała mozliwość zarażenia paciorkowcem (zbyt szybki poród i nie zadziałał antybiotyk) i mały musiał zostać dlużej w szpitalu na obserwacji, nawet nie miałam go przy sobie a mnie wypisali wcześniej do domu nie mogłam z nim zostać, strasznie to przeżyłam...Najważniejsze jednak że jest już wszystko ok i jest już z nami w domku:-)
Krzyś jest strasznie absorbujący, powoli uczymy się siebie nawzajem:-)
 
Wiadomość od Soni:
Mały ma bakterie,bo się urodził w zielonych wodach,przez 2 tyg będzie miał podawany antybiotyk:-(
Sonia się kazała spytać,czy może któreś z waszych dzieci tez tak miało.
Dzięki za info.
 
reklama
Do góry