reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sms od Guzik
>Wikusia uparta nic ja nie rusza,wczoraj min.skurcze,dzisiaj znowu przerwa, mam duzo spacerowac i glaskac brzusio.
 
reklama
sms od onesmile - Pawel Krzysztof urodzil sie dzis o 12,09 przez CC. Jest cudny i zdrowy. wazy 3210. Jestesmy przeszczesliwi!
 
dzien doberek dziewczyny:)nasz synek terminowy wlasnie wody odeszly i dzis rodzimy:)jak juz bedzie na swiecie dam znac:)pozdrawiam
 
Witam , 14.10. urodzilam coreczke Lilliane , 52 cm i 3750 gram , niestety , przez cesarke , ale wszystko dobrze sie skonczylo .pozdrawiam.
 
Sms od malutkiej 80:
Hej. Tu malutka80. Dzisiaj o 6:03 urodziłam synka Bartosza. Waży 2680g i ma 53cm. Dostał 10pkt.Wczoraj o 23 niespodziewanie mi wody odchodzić czop. Pozdrowienia dla wszystkich.
 
Witam :) 15.10 urodziłam córeczkę Julie Anne 56cm i 3450 gram 10pkt poród naturalny. Od niedzieli szczęśliwe w domu pozdrawiamy :)
 
Ostatnia edycja:
Ladygab już po cesarce! Napisała o 11:04 :

"Hej. Już śmigam na własnych nogach, blizna prawie nie boli, jest lepiej niż po pierwszej cc. Madzik też grzeczna."
 
reklama
SMS od GUZIK
czesc, MINIU urodzila dzisiaj o 10.49 synka Kacperka,wszystko ok, prosila przekazac wszystkim dziewczynom pzodrowienia, a u mnie dalej cisza, jutro kolejna proba, z Wikusia wszystko dobrze tylkko wykluc sie nei chce
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry