reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam. Wpadłam się pochwalić,że 16.10.2010 przyszła na świat w 41 tyg.ciąży moja córcia Roksana Kornelia.poród siłami natury.Córa ważyła 4690g a mierzyła 61 cm.10/10 punktów.chłopcy oszaleli na punkcie siostrzyczki.pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
reklama
sms ok kasis z 07:58:
jestem na patologi mam cholerne skurcze masakra a tylko 1 cm rozwarcia boli jak diabli mam już dość a co będzie dalej masakra
 
wiadomość od kasis!!!
Błażej urodził się o 10:10 waży 3200 długi 57 apgar 10 tydz 40 pozdrawiam
 
Wiadomość od Kachaaa z godz. 17.35: "Tomaszek jest już z nami. 3300g, 8pkt APGAR, Poród to bułka z masłem :-D Całść 3,5 godziny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi."

Odpisałam, że bardzo gratulujemy i cieszymy się razem z nią.
 
Witam ja też się pochwale i proszę o dopisanie do listy 14 pażdziernika urodził sie Kamilek waga 3320 dł 55 apgar 9 poród w 41 tyg cc SDC12752.jpg
 
pisalam do DAGISU w czwartek ale nei odpisala, napisalam dzisiaj pytajac jak sobie radzi, jak sie czuje i kiedy wychodzi,oto odpowiedz:

czesc kochana, nawet nie odpisalam ostatnio ale mam male problemy, mielismy wyjsc dzisiaj ale nie wyjdziemy nawet jutro. dostalam jakiegos zapalenia wewnetrznego. rana tez cos nie dobrze i goraczka. poza tym baby blues, rycze ciagle,tak bardzo chcialabym byc juz w domuw malym sie zakochalam, a jak pomysle o swoich dwoch porodach to lzy same mi staja w oczach, usciski od ciotki i kolegi bb dla was wszystkich
odpisalam co sie stalo ze infekcja jakas czy ja zle zszyli czy niesterylne warunki albo co innego,i ze ma sie nei przejmowac plakaniem bo to dobrze robi i wiekszosc forumowiczek miala blusy wiec mi odpisala

mysle ze w domu szybko bym doszla do siebie, caly czas placze kolo Aleksa to karmienie to przewijanie, i dlatego z rana tak, poza tym moze to przez ten porod, strasznie duzo krwi stracilam i mam bardzo zle wyniki, gratulacje dla rozpakowanych (bo pisalam kto sie rozpakwoal)
napisalam ze trzymam kciuki i myslami z nia jestem zeby wszystko bylo ok.
 
a ja wczoraj wieczorem pisałam z kasis, ale nie miałam już siły wejść na bb.
Pisała, że wszystko ją boli, a najbardziej w dole, bo była bardzo porozrywana pękła szyjka i pochwa i jeszcze nacięcie. ma problem z pokarmem, ale walczy. czuje się jeszcze słabo. pytała kto się rozpakował.
 
Ja też się pochwalę, i również proszę o dopisanie do listy rozpakowanych:-) 05.10.2010. o 5:25, poród sn, urodził się Mikołaj z wagą 3280 i 56cm. Poród w 40 tyg i 4 dni.
 
reklama
Roxannka napisała:
poród trwał 5 godzin ale trochę się wymęczyłam, poza tym ok tylko trochę niewyspana jestem, a Patryk ciągle przy cycu :-). pozdrowienia dla dziewczyn z forum!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry