reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
WIADOMOSC OD FROGG:

skurcze wrocily co 6 minut, czekamy na rozpetanie akcji!
 
wiadomosc od FROGG sprzed 5 min:

rozwarcie na 3 cm, skurcze co 5 min-ktg.Po konsultacji z lekarzem lewatywa, skurcze mocniejsze co 3 min. Jak dobrze pojdzie to przez weekend bedzie juz po wszystkim.
 
SMS od FROGG sprzed kilku minut-pisalam do niej jak sie czuje i co i jak:

podwozie boli, nie bede ukrywac, tymbardziej ze jestem nacieta i szwy troche ciagna. Maly jest teraz na kapaniu i badaniu a ja mam chwilunie relaksu. Nawet nie wiem jak placze bo caly czas spi. jak na razie karmilam go dwa razy-po porodzie i teraz, bo na noc polozne go wziely do siebie zebym sie wyspala.
 
SMS od JUASKI:


"...Chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem: 21.09.2010 o godzinie 18 urodziłam synka Eryka - 2960, 53cm, 8pkt Apgar(nóżki owinięte pępowiną). Nadal jesteśmy w szpitalu, ale mamy nadzieję, że niebawem nas puszczą. Do zobaczenia na BB!:*..."
 
SMS OD DZIULKI z 20:32:

Jeszcze nie miałam USG! Szlak mnie trafia, że tak się ciągnie. Dalej nie wiem, czy do domu jadę, czy nie. Ale pewnie nie, bo na monitoringu mała na d*** siedziała.
 
Sms od DZIULKA z 19.20

Hej. Jestem w szpitalu, miałam badanie krwi, moczu, golenie pipy, monitoring, teraz czekam usg. Wg monitoringu mała jest na dupie jest, ale usg to potwierdzi. Dostałam zupe z warzywek bleee, jogurt i deserek! Mój żurek lepszy o dwa miliony razy. Jak coś to 8h30 cesarka, a koło 15h będą mnie stawiać. Buźka
 
sms od DZIULKI z 21.01

Nadal czekam na usg popieprzy mnie tu zaraz. Niby siedzi na dupie ale czekam na usg żeby potwierdzili że zostaje. Mam wnerwa jak fiks.
 
reklama
Hej, dziewczyny! Przepraszam za chwilowe milczenie :) 22 września przyszedł na świat mój synuś Szczepanek :) 53 cm, 3400g, 10/10 pkt :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry