reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
sms od DZIULKI z 08:09

Hej z rana.
Wychodzi na to że mała dziś przegra walkę nokautem. Kwestia godzin. Nie mogę nic jeść i pić aż mnie skręca. Mąż już przyszedł
 
Sms od Beata10:

"Urodziłam o 9:55 syna. Nie pamiętam dokładnie,ale chyba 3260 i 56cm. Dostał 10 pkt. Rodziłam SN. Pozdrowienia dla wszystkich"
 
Ostatnia edycja:
Sms od Ivette :

"Urodziłam Kubusia dzisiaj o 6:30. Waży 4kg i ma 10pkt"


Przekazałam Ivette ,ze wszystkie jej serdecznie gratulujemy i prosiła ,zebym Wam podziekowała co niniejszym czynię :-) :-) i przekazała ,iż napisze wiecej jak tylko nabierze sił.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) Wczoraj wieczorem wypuścili nas do domu i dochodze teraz do siebie. Moj synek, Przemek, jest w pełni zdrowy i nie ma zadnych powiklan zwiazanych z moja cukrzyca.
 
Cześć dziewczyny.Ja też już urodziłam.Wczoraj wyszłam z małym ze szpitala.Miałam termin na 09.10.2010 ale,ze względu na zatrucie ciążowe urodziłam przez cc 21.09.2010.Zdrowy synek, waga:2840,48 cm,9 punktów
 
Sms od DZIULKI z 15:51

O 9g51 się urodziła Leane Marrguerite, 3330g, cała operacja z narodzinami trwała 23min, nie ma co się bać znieczulenia, kadrę lekarską miałam cudna! Młoda ssie jak mały odkurzacz, pokazała położnej fuck you haha i widać że mój charakterek będzie. Właśnie se śpi na mnie już w swoich ciuszkach.
 
sms od Dziulki

Hej lasence udało mi się spać 6h w nocy, mała też tak spała. Cud. Koncerty daje niezłe. Odłączyli mi cewnik i 1kroplówkę,dali pojeść. Szwy bolą wrrr! Ale cudne niebieskie oczka wynagradzają wsjo, mam ochotę beczeć z radości.
 
reklama
SMS od EFY:)

Idę na próbę z oxy. Jestem po ktg. Zobaczymy, czy wywoła poród.

Napisałam, że trzymam kciuki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry