reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sms od Guzik:

hej u nas sie nic nie ruszylo po kroplowce,nie wiem kiedy dadza nastepna, mowia ze moze byc nawet 2 dni przerwy, a myslalam ze dzisiaj bedzie po wszystkim, buziaki:)
 
reklama
Sms od Dorisday:
"Melduję że jesteśmy w domku. Pojawię się na forum jak ogarnę wszystko. Jestem szczęśliwa ale dziś pojawił się problem piersiowy. Mam nawał pokarmu i obolałe brodawki :( ale walczę. Buziaki dla Ciebie i dla wszystkich przed i po!. Dorisday."
 
Napisałam do sugar_and_spice, że jej dziewczyny z forum gratulują i dziwią się, że tak szybko poszło po tej zamkniętej szyjce. Odpisała:

Wody odeszły, akcja się zaczęła, szyja zgładzała się wraz z postępującym rozwarciem. Dzięki za gratki.
 
SMS od Mony z 13:33 bo wcześniej napisała że chyba jedzie do szpitala napisałam jak tam dziś i co u niej:
"Z tej strony mężulek rodziła od 23ciej do 12tej w poludnie,rozwarcie 7 ale nie poszło i była cesarka o 12:44 zostaliśmy rodzicami obie zdrowe mała waży 3,61. 54 lugosci dostała 3 dziesiątki.pozdrów dziewczyny odezwie się jutro sama.
 
SMS od Mony6061 z 11.57
"Witamy:) U nas dobrze, Mała na obserwacji jeszcze do jutra bo ulewało jej się z krwią. To wina ponoć porodu, że nałykała się wód. Schudła waży 3300 teraz a poza tym wsio ok"
 
sms od GUZIK

DZISIAJ DRUGA PROBA WLASNIE BIORE KROPLOWKE ALE NIC SIE NIE RUSZA; POZDRAWIAM WAS
 
reklama
sms od loliszki!!!!!!!!!!!!
"Witam. Franek przyszedł na świat przez cc dziś o 8:15 waży 3330g i ma 56cm długości. Jest zdrowy i głośno krzyczy:D Pozdrawiam"

już odpisuję że gratulujemy i również pozdrawiamy:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry