reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sms od daaa z 21:53

Dzisiaj po 3 dniach wywoływania, w tym 2 dniach skurczy krzyżowych co 10 min i 8 godzinach porodu bez zzo przyszła na świat Daria. Poród sn, 3690g, 56cm i 10pkt. Niestety okazało się, że mój org nie jest przystosowany do sn. Cała jestem pozszywana, łącznie z zmasakrowaną szyjką. Widok Darci wynagradza jednak wszystko. daaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
SMS OD MAKUC :
No to o 0:20 urodzila sie Alicja:) wlasnie ja kapia,waza i mierza.Porod trwal jakies 2 h ale jestem tak ponacinana ze chyba przez rok na tylku nie siade.Buzki
 
sms dostalam od meza Guzik:
mamy coreczke Wikusie, narodziny o 14.17 (cesarka), 3750 i 55cm, zdrowa!z kasiunia tez ok!:)

progress.gif
Edytuj Zgłoś
 
sms od DAGISU 19.07

Aleksander urodzil sie dzisiaj o 12h, 60 cm, 3800, przy porodzie byly komplikacje i zdecydowali ciac ale zyjemy i to najwazniejsze:)
 
niedawno smsowalam z GUZICZKIEM i MAKUC i DAGISU pytalam jak tam mamusiowanie i jak sie czuja , MAKUC jeszcze nie odpisala, a GUZIK napisala mi
WIKUSIA ok, gorzej ze mna, zaliczylam juz dzisiaj dwa razy utrate przytomnosci, slaba jestem strasznie, mam nadzieje ze jutrobedzie lepiej, Wikusia cyca mloci juz:) pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn

odpisalam zeby sie nie martwila ze bedzie ok, zeby nie wahala sie stanac na nogi jak ja po cc-jak najszybciej-bo szybciej doszlam do siebie i teraz wiem ze lekarze mieli racje:)

DAGISU:
1.czesc kochana, maly slodki, nie ciagnie jeszcze cyca, ja juz powoli sie ruszam, w sobote wyjde, kto tam jeszcze sie rozpakowal? pozdrawiam wszystkich.
odpisalam ze Makuc i Guzik sie rozpakowaly i potem mi przyslala drugiego sms
2.ja nie wiem ale dla mne to byla tragedia, wlasnie byl u mnie moj lekarz i powiedzial ze dalam im popalic, wazne ze zyjemy,sciskam was mocno:)
napisalam ze teraz jak juz ma malenstwo przy sobie to teraz moze byc tylko lepiej i zapomni zaniedlugo o tym wszystkim.
 
sms od MAKUC:

pisalam jej o cyrkach z mala wczorajszych to mi odpisala:

widze ze nie tylko ja mam mase zabawy z mala, u nas od rana cos sie dzieje i ledwo wyrabiam,nic tylko karmie przewijam, bawie, dodatkowo cos sie zolta robi wiec pewnie czeka nas kilka dni dodatkowych w szpitalu, a co tam ciekawego na forum?

no i sms od GUZIK z ranka:
czesc ja dopiero dzisiaj wstaje powoli sama, wczorajszy dzien totalna klapa, 3 razy zemdlalam. musze nadrobic chodzenie zeby szybciej wyjsc do domu, cycki mam juz zmasakrowane ale jestem szczesliwa. jestem dumna z Bartka, przewija wikusie i wszystko kolo niej mi robi. pozdrowionka dla dziewczyn:)
 
Witam,
chciałam tylko zawiadomić, że w niedzielę 24.10 o 23:15 przyszedł na świat Adaś.
3030g i 53 cm :) Jestem szczęśliwa :) Od wczoraj jesteśmy w domu. Poród był ciężki, 25 godzin skurczy krzyżowych, co 5 minut błagałam o cesarkę albo o zabicie:p Teraz jestem cała porozrywana i chyba jeszcze długo nie będę mogła usiąść ale Adaś jest taki cudowny, że warto było :)
 
reklama
25.10.2010 o godzinie 9:19 przyszedł na świat karolek,waży 3920 poród przez cc
jest zdrowy
jesteśmy już w domku,szczęśliwi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry