reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Black_Opal

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2009
Postów
1 278
W niniejszym wątku proszę o zamieszczanie wiadomości od nieobecnych Brzuchatek.

Proponuję, aby nie wstawiać tu komentarzy, żeby wątek był jak najbardziej czytelny.
 
Ostatnia edycja:
reklama

wiadomość od Ciamajdki 23.05.2010
: "Hej:tak: wczoraj mieliśmy jeszcze kroplóweczkę. Jutro chyba już idę do domu:tak: Codziennie jakiś człowieczek się rodzi, chodzę i podglądam. Podczytuję Was:tak: Buźki."
 
Sms od Ciamajdki z dziś:) Godz. 12.26
Czujemy się super:) podczytuje Was na tel. oby mnie jutro wypuścili. W domu nie robie nic szczególnego, ale jednak tu wiem co to nuda. Buziaki dla sierpniówek.
 
1 sms od Pajki z dziś godz. 19:42:
"Hej zostałam w szpitalu, dostałam opieprz od swojej pani dr, bo akurat ma dyżur, zostaję w szpitalu na wyciszeniu, buziam Was wszystkie"

2 sms od Pajki z dziś godz. 19:55:
"Dzidziolek fika, nic mu nie jest, tętno dobre, jutro mam badania krwi i moczu krwawienie miałam dzięki lekarzowi, odezwę się jutro"
 
Sms od Pajki z dziś godz. 09:45:
"Hej, u mnie zwiększyli dawki leków, a w nocy dostałam kolki nerkowej, buziam Was wszystkie"
 
Sms od Pajki godz. 12.08

Hej mam mieć USG nerki, bo mam kolkę nerkową, także nic jeszcze nie wiem, nawet czy jutro wyjdę.
 
1 sms od Pajki z dziś godz. 18:44:
"miałam usg, nerka powiększona, dostałam kroplówkę, ale nie mogą mi założyć wenflonu, 12 razy zakładały i się nie udało, bo zapadają mi się żyły, więc jest super"

2 sms od Pajki z dziś godz. 19:15:
"Sebulek fika, nic mu nie dolega, w nogę mnie nie kłuli, bo musieliby w pachwinę, a tam ja sobie nie pozwolę, na razie dali czopka i nie wiadomo co dalej"
 
Ostatnia edycja:
Smsy od Pajeczki

dziś 9:11


"U nas ok, jak się nic nie będzie działo jutro wyjdę, kroplówki podziałały, wszystko się uspokoiło, ale zatrzymali mnie jeszcze na obserwacji, buźka."

dziś 9:20

"Złóż ode mnie życzenia wszystkim BB Maluszkom. Mam nadzieję, że jutro do Was wrócę."
 
SMS od Pajki godz. 14.58

Jestem nadal w szpitalu, bo mam skurcze może wyjde w piątek, jak nie będe miała kroplówki, Sebek ok, pozdrów dziewczyny.
 
reklama
SMS od Puchatki z dziś godz. 14:11:

"Mam nadzieję, że wszystkie sierpniówki mają się dobrze i grzecznie dbają o siebie. Nie wiem kiedy będę mogła wrócić na BB, ale myślę o Was i pamiętam. Pozdrów proszę ode mnie sierpniówki, a na wszystkie paskudne teściowe i niegrzecznych mężów a kysz. Buźka:-)"
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry