reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Od Esch z dzisiaj godz. 06:35:
"Jestem po cc."

Napisałam, że wiem co to znaczy być po cc, jednak jej maluszek jest już na świecie. Pogratulowałam.
Poprosiłam także, że jak będzie miała więcej sił, to niech napisze jak malutka :)

Ja dostałam uzupełnienie o 7:15

Jestem po cc, poród koszmar... Mała urodziła się wczoraj, waży 4060 i 56cm. Więcej dowiem się dziś, jak ją dostanę.
 
reklama
od Niunii:
"o 14:05 urodziła się Amelka, 3860 i 55 cm"

pogratulowałam i powiedziałam że jak znajdzie czas siłe i chęci to niech napiszę więcej...
:))
 
Od Eschenbach:
pozdrowiłam ją od was :-)

"Powoli dochodzę do siebie i walczę o pokarm. Pozdrow dziewczyny ode mnie i Oli :-) "

zapytałam, czy już wie, kiedy wychodzą

"Do wtorku napewno jesteśmy w szpitalu"
 
od nervity:
"jest INGA urodzona SN 21.08 o 23:16 3620 g 56 cm. rozdarta strasznie!szczesliwa mama:nervita. pozdr od Niuuni"
 
Inkaaa została w szpitalu bo wyszło na USG że ma mało wód. czekają na rozwój sytuacji a jak nic sie nie rozwinie to będą wywoływać... buziakuje nas wszystkie i prosi o trzymanie kciuków:)
 
od inkaaa4:
"dzis o godz 10:00 przyszedł na świat nasz pierworodny: Alper Aleksander 4390 g 58 cm 10 pkt cc. poród dosyć cięzki, do ostatniej chwili miało być sn ale w ostatniej chwili podjeli decyzję o cięciu. szczegóły opisze później. inkaaa"
 
Witajcie dzeiwczynki :-)

Wpadam tylko na chwilkę pochwalić się, że 18 sierpnia o 14.33 przyszła na świat drogami natury nasza Córeńka Gabrysia :-D Waga 3500g, dł 55cm, 10 pkt Apgar. Jak będę miała chwilkę to postaram się nadrobić i opisać mój poród, bo ciężko było :-( Ale warto.

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki i Dwupaczki ;-)
 
sms od CIAMAJDKI
Ustało w nocy. Dziś miałam USG i wszystkie wymiary mam na 42 tydz. a waga 4500.Normalnie szok. Czekam teraz na opinie od lekarzy:)
 
sms do Ciamajdki z godz. 21.32

Wszyscy mówią o cesarce. Jutro rano podejmą decyzje. Powiedzieli, ze nie ma w zasadzie na co czekac. Dam Wam jutro znać, a jeszcze dzisiaj zjem 2 słodkie bułki, paczke tic tacków i popije to krzysiem pomarańczowym :) bo jutro moge juz nie pojeść. Pozdró dziewczyny:) ciekawe czy któraś urodziła:)

Napisałam jej że czekamy na jej porod, nikt sie nie rozpakował i najwazniejsze aby miał juz córcie na rączkach.
 
reklama
Info od Ciamajdki (przekazane mi przez Bombusię):

Moje słońce ur o 9.23. Waga 5250 g, 61 cm. Wszyscy są w szoku. Jest przepiękna :-D CC. Leżę narazie i sie ciesze jak głupek :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry