reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sms od SARKI;

Byłam na KTG tetno dzidzi na poziomie 100 wysłali mnie do innego szpitala tu KTG w miare ok,ale przyjeli mnie na oddział, bo ruchy słabo czuje.SARKA.
 
reklama
Info od dobraczarownica (przekazane mi przez Ciamajdkę):

Jestem po cc, o 9 rano dziś urodziła się Martusia, 3950 g, 55 cm, 8 pkt, 42/43 hbd. Dla nas jest piękna, mnie boli ale do zniesienia.
 
Info od Ciamajdki:

położne to tragedia.Czekam na zmianę bo te 3 piczki nie mają serca. Leżę z dziewczyną też po cesarce i rzucają nami jak workami kartofli. O wszystko pretensje i mają nas w tyłku. Najpierw dostałam opieprz za brak mleka, później za to że chcę karmić piersią a ledwo się ruszam, a potem za to że się nie mogę ruszać - więc przekręcały mnie na siłę. Boże co za ból. A Edytka jest cudowna, mały Płaczek ;-) Podobna do mnie :-) Pączuś. Pozdrawiam Was i całuję :-*
 
Ostatnia edycja:
sms od SARKI:)

O 5.45 urodził sie Oskarek, SN 4140g i 60 cm. TAki mały ssak, dorwał sie do piersi i puścić nie chce.POzdrów nasze sierpniówki , buźka:)
 
sms od Bogusi 007 Hej. Dziś wkoncu wracamy do domu mala rośnie jak na drożdzach. Jak tylko znajde chwilke pojawie sie na bb. Pozdrawiam ciebie i cale forum.
 
Info od weroneczka (przekazane mi przez Ciamajdkę):

Urodziłam i sama nie wiem jak to się stało. Syn 2890 gram, 54 cm, 10 pkt, urodzony 13.40! A co u reszty dziewczyn? Ja jade na tabletkach. Mała już ze mną :-)
 
od MARULKI
dzis o 14 przyjęli mnie na IP o 17:20 urodził się Franuś 4120 ,57 cm 9 ptk apgar. Łatwo nie było, ale krok w miarę. Jest boski. Ściskam wszystkie:)
 
sms od Aneci!!!!!!!

Adaś urodzony dzisiaj o 11.10 poród SN. Waga 3670g, 56 cm, więc jednak nie taki duży jak wyszło n aUSG, ale to lepiej, bo i tak nie było łatwo. ALe było warto bo jest nasz-dla nas najcudwniejszy na świecie:) dostał 9 pkt , ale już po 5 min. 10. Pozdrowienia dla całego BB. Buziaki i trzymam kciuki za pozostałe sierpniówki w 2-paku. Będzie dobrze:)
 
Tak w skrócie info od Ciamajdki:

Ma baby bluesa i problemy z karmieniem, wychodzą w niedzielę, albo w poniedziałek o ile się żołtaczka nie pogorszy. Pozdrawia BB :-)
 
reklama
sms od Rózyczki z dzis:

Hej, przyjęli mnie wczoraj na porodówke, z małym wszystko oki tylko mi ciśnienie skoczyło. W nocy po masażu szyjki miałam skurcze,ale zanikłay. Dziś już wywołują poród-mam założony balonik na rozwarcie, skurcze co 10 min. na razie do wytrzymania. Jak nie pójdzie dalej to jutro oksy. Czekamy. POZDRAWIAM MAMUSKI!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry