reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sms od Krzynki:
W nocy skurcze byly co 3-4 minuty. Pojechala na IP. Przyjeli ja i lezy czekajac na akcje bo rozwarcie tylko na palec.
 
reklama
Sms od Krzynki z 19.15
Ide na porodowke. Rozwarcie na 3 palce i skurcze prawie ciagle.
 
Sms z 5.25 od Krzynki

Milenka urodzona o 3.05 sn. Porod dosc ciezki ale nie wzne. Waga 3550 i 56 cm. Teraz odpoczywamy.
 
sms od Różyczki z dzis

Aleksander urodzony wczoraj o godz. 15.00 wazy 3600 i mierzy 57 cm moje szczęscie. Poród cięzki ale juz nie pamiętam tego bólu i doszłam do siebie. Teraz walczymy o karmienie piersią, mam mało pokarmu i płaskie ssutki i mały nie chce ssać. A co u innych mamusiek?

sms od Panienki z dzis:
Hej mam synka Mikołajka. Urodzony dziś o 14 50. Ma 54 cm 3700 waga przez cc. Pozdrów wszystkie mamy na BB.
 
sms od KORALOWEJ:)

Dziś o 18.20 świat stanąl w miejscu. O 18.20 na swiat przyszedł nasz syn 10 pkt apgar, 58 cm i 4240g
 
Ostatnia edycja:
29.08.2010 r. o godz. 10.20 urodził się Wojtuś, 51 cm i 3200g, 9 pt Apgar, poród SN. Wczoraj wyszliśmy do domu. Pisałam do GSCz ale widać ie zaglada na forum.
 
To ja też się chwalę :-) 29.08.2010 o godzinie 9.47 przyszedł na świat nasz synek - Nikodem z wagą 3270 i miarą 51 cm :-D Poród siłami natury, ciężki choć i tak krótki, bo trwał 6 godzin. Dziś wyszliśmy do domu. Mały jest cudowny, ale straszny z niego łakomczuch. Piersi mnie bolą makabrycznie :-( ale tak naprawdę, to nieważne ;-)
 
reklama
Sms od Moniki373:

Dziś o 4:40 urodziłam córkę 3850 g, 58 cm.
A jak tam Mallaika?
Pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry