reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Styczniówek - BEZ KOMENTARZY !!!

reklama
sms od Ewci:
Tycjan w nocy nagle zaczal dostawac bezdechow. jestem z nim na oddziale i mial robione ekg i rtg oraz krew bo jest za zolty jak na 6tyg. wzieli tez mocz na posiew, pani dr mowi ze poda antybiotyk bo widac, ze cos sie rozwija bo od rana ma dodatkowo kaszel taki mokry. ja to mam wrazenie jakby mial zalegajaca wydzieline, ktorej nie moze odksztusic. jestem zalamana. dobry tydzien na oddziale spedzimy. sluchanie jak go kłuli dzis mnie dobilo:(

dziewczyny musimy wspolnie [pomodlic sie o niego.. i wypedzic te chorobska od naszych bąbelków.
 
info od Ewcia :
Tycjan ma zapalenie górnych dróg oddechowych. Dobrze, że tak szybko ma podawany antybiotyk to może nie dojdzie do zapalenia płuc. Dzisiaj ma już normalny kaszel, nie krztusi się. W nocy znowu miał 37,9 i po syropku zeszła i spał. W ogole jest bardzo grzeczny. Podaje mu na kolki Bobotic i jest super.

Najważniejsze, że Tycek jest pod dobrą oppieką. Trzymamy kciuki:)
 
Kochane, nie mialam czasu wpisywac sms od Ewci, nawet rzadko tu zagladam.. w kazdym badz razie, jutro wychodza. Tycek mial 3 antybiotyk, od 3 dni osluchowo czysty ale chcieli go zostawic na obserwacji.
 
Kochane, mam wieści od tonia81 -

Lilka miała operację już 29 marca ponieważ poszerzenie miedniczki nerkowej i kielicha bardzo postępowało i nie można było dłużej czekać bo to by skutkowało ciągłymi zapaleniami. Mama toni załatwiła szybciej i już jest dobrze. Moczowody pięknie pracują i wszystko jest na dobrej drodze. Poza tym wyprowadzają się w okresie wakacyjnym całą rodziną do Niemiec do męża toni
. W wolnej chwili postara się odezwać do nas :)
 
Do góry