reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy już zajrzeliście do Kalendarza Adwentowego? Przed nami 24 dni - konkursów i wyzwań. Dołącz i znajdź okienko

    Jak zadbać o swoje emocje w ciąży i po porodzie. Rozmowa z psycholog okołoporodową. Nie tylko dla rodziców wczesniaków. Obejrzyj

reklama

GORĄCA prośba (o opinie) do mam troszkę starszych maluszków!

Dołączył(a)
15 Listopad 2005
Postów
2
Szanowne Mamy!

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich mam, które zechciałyby poświęcić ok. 10 minut swojego cennego czasu, o pomoc i podzielenie się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi problematyki karmienia piersią.

Potrzebujemy danych statystycznych do pracy magisterskiej, która powstaje na Akademii Medycznej w Poznaniu. Jej tematem i celem jest doskonalenie promocji karmienia naturalnego.

Do tej pory zbieraliśmy dane w postaci ankiet papierowych. Wersja elektroniczna ankiety umożliwi wypełnienie jej znacznie większej liczbie osób, dodatkowo nie tylko z naszego regionu.

Ankieta dostępna jest pod adresem:

www.eankieter.kei.pl/ank/index.php

Na wszelkie pytania chętnie odpowie autorka ankiety (adres na stronie www).

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zechcieli poświęcić nam swój czas.
Ania i Bartek

p.s. jeśli nie stanowi to problemu, to proszę przekazać informację o tej ankiecie mamom w najbliższym otoczeniu :)
 
reklama
Do góry