reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Goraczka na zawolanie u 3,5 latka. To mozliwe?

K

Kasia2301

Gość
Czy mozliwe, ze dziecko podczas napadu histerii moze dostac wysokiej goraczki? Prosze o pomoc, bo nie wiem czy dzwonic o porade do lekarza.
 
reklama
Czy mozliwe, ze dziecko podczas napadu histerii moze dostac wysokiej goraczki? Prosze o pomoc, bo nie wiem czy dzwonic o porade do lekarza.
Samą w sobie gorączkę u 3,5 latka można przez 3 dni zbijać lekami w domu bez konsultacji z lekarzem. Ale jesli martwi Cię jeszcze coś dodatkowego, to zasięgnij porady... Co do długiego wrzasku i płaczu (o to chodzi w histerii?) to myślę, że podwyższona temperatura po takiej akcji to nic dziwnego, ale jeżeli to jest faktycznie gorączka >38,5 i się utrzymuje, to bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że dziecko się już wcześniej źle czuło, zaczynało chorować i dlatego było rozdrażnione.
 
Wlasnie wszystko bylo ok. Syn ma ostatnio napady. Przeprowadzka, przedszkole, choroba, powrot zazdrosci o rodzenstwo. Pracujemy nad tym... Po prostu wrocilismy ze spaceru i jak za dotknięciem różdżki wlaczyl sie placz, ze "sie nudze" i sie zaczal proces uruchamiania. Po kilku minutach ciaglego placzu bez wyraznego powodu zwymiotowal cala wypita wode i dostal goraczki. Caly czas czul sie dobrze.
 
Do góry