reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Goraczka trwajaca 4 dni z wysypka

Dołączył(a)
6 Sierpień 2020
Postów
1
Witam

Mam pytanie odnosnie mojej coreczki ktora za tydz skonczy 17 miesiecy a nigdy wczesniej nie chorowala nam dlatego jest to wszystko dla
Mnie nowe ale tez trudne bo mieszkam w Holandi a opieka medyczna nie dziala tak jak w Polsce.
21 dni temu wyskoczyly mojej corce na policzku kolo ucha nad uchem dziwne krostki plamki nie wiem jak to nazawac czerwone plamki ktore utrzymaly sie tydz wiec poszlam do lekarza on stwierdzil ze to ospa! Zdziwilam sie bo dziecko nie drapie tych plamek nie ma ich na ciele goraczki brak wszytko normalnie. Kolejny tydz spedzilam w domu chodz lekarz kazal mi robic wszystko z dzieckiem. Minal kolejny tydz krosty strasznie wolno bledly na raczkach popjawily sie kolejne lecz troche inne jakby po ukaszeniu komara wiec poszlam kolejny taz do lekarza innego ten powoedzial ze virus nie wie czu ospa trzrba obserwowac, w nocy pojawila sie lekka goraczka znowu poszlam do lekarza ale niestety tylko paracetamol sama boje podac jej ibum bo jezeli jest to ospa czego nie wiem to nie mozna. Drugiego i trzeciego dnia goraczka wzrastala dziecko bylo placzliwe goraczka osiagala 38.8 -39 dzis jest 4 dzien lekarz powiedzial ze mam przyjsc jak goracka bedzie trwala 3 dni ja dzwonilam cidziennie mowilam ze dziecko malo je malo pije malo sika moze gardlo moze ucho pytalam lekarz zaproponowal ze jak mysle ze to gardlo to moge jej dac 5 wodnych lodo dziennie no mowie zwariowal jak moge goraczkujacemu dziecku i wysypka ktora trwa juz 20 dni podac lody? Jestem zalmana widze ze Lila jest twraz znowu cieplejsza wiec zaczyna sie 4 dzien.
zapomnialam dodac ze zabkuje teraz ogolnie strsznie dlugo czekalismy na pierwszego zeba oz do roku. Teraz wydaje mi sie ze ida jej 3 moze to wszystko od tego nie wiem. Czy ktos mial podobna sytuacje albo podejrzewa co moze jej byc?
 
reklama
Rozwiązanie
Skoro w Holandii nie masz możliwości kontaktu z pediatrą to może spróbuj którejś z tych stron,
Myślę że konsultacja z pediatrą jest konieczna.
Skoro w Holandii nie masz możliwości kontaktu z pediatrą to może spróbuj którejś z tych stron,
Myślę że konsultacja z pediatrą jest konieczna.
 
Rozwiązanie
Do góry