reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorączka w ciąży

Domi_Nikaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2023
Postów
170
Witam, jestem w 23 tygodniu ciąży, dzisiaj dopadła mnie grypa, stan podgorączkowy utrzymuje się już od paru godzin, temperatura wzrasta, staram się zbijać temperaturę okładami, zaczął mnie bolec brzuch tak jak bym dostała kolkę ale po lewej stronie. Powinnam się martwić?
Czytałam w internecie że stan podgorączkowy nie jest groźny, gorzej jeżeli będzie to już gorączka. Macie jakieś porady?
 
reklama
Mi dodatkowo pomagała herbata z imbirem, cytryną i miodem. Ale takie konkretne ilości miodu i cytryny ( 1 szt na 2- 3 herbaty).
Warto też pić z pewnej firmy albo syrop albo proszek z wodą, tam jest cynk.
No i zjadać czosnek :)

Do tego witamina D.
 
Witam, jestem w 23 tygodniu ciąży, dzisiaj dopadła mnie grypa, stan podgorączkowy utrzymuje się już od paru godzin, temperatura wzrasta, staram się zbijać temperaturę okładami, zaczął mnie bolec brzuch tak jak bym dostała kolkę ale po lewej stronie. Powinnam się martwić?
Czytałam w internecie że stan podgorączkowy nie jest groźny, gorzej jeżeli będzie to już gorączka. Macie jakieś porady?
Hej, jestem w 22 tygodniu i dwa dni temu dopadła mnie gorączka 38,5, silny ból gardła i zatkany nos z katarem. W aptece polecano mi Apap jednak nie kupiłam bo boje się zaszkodzić dziecku.. Zrobiłam babcine sposoby i pomogło, gorączkę miałam tylko w sobotę a niedziela i dziś został tylko katar. Polecam duże ilości herbaty z cytryną , korzeniem imbiru i miodem na zmianę z sokiem malinowym takim domowym, kanapki z czosnkiem ale jeden czosnek na dzień, na noc wymoczyć nogi w gorącej wodzie z kryształkami soli. Dużo spożywaj wody/herbat. Imbir cytryna i miód naprawdę działają !
 
reklama
Do góry