reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gorączka

sstacha

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2007
Postów
24
Od ilu stopni zbija się u dziecka gorączkę???? Jakimi sposobami?? Jaki termometr jest najlepszy do pomiaru?? gdzie najlepiej mierzyć???
 
reklama
ja tez powyzej 38 podaje panadol w zawiesince a my mamy do ucha i na czolo termometr
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
a wiec w pupie trzeba odjac 5 kresek? to dobrze bo moja ma prawie nonstop 37.5 a czasami nawet troche wiecej.:blink: czyli ogolnie jest dobrze.
a jesli chodzi o cos na goraczke to ja w domu nicnie mam ale chyba kupie niech lezy przeciez 'jesc nie wola' a dobrze miec cos pod reka nie? to co polecacie?
 
mÓJ SYNEK JUTRO KOŃCZY 7 MIESIĘCY! Gorączkuje od wczoraj! Nie ma katarku , kaszlu wysypki. Dalismy do zbadania mocz jutro wyniki! Myślę ze to ząbkowanie, bo w buźce ma stale ciepło i gryzie wszystko. Gorączka dochodzi do 38 st . Ma apetyt, je pije duzo , podaje mu środki na zbicie gorączki co jeszcze mogę zrobic ? Może któraś z was miała pododbny problem? Jeszcze dodam że w zeszłym tygodniu wyszły mu dzień po dniu 2 ząbki na dole! Bez żadnych kłopotów. Nie płakał był usmiechnięty. Teraz tez nie placze duzo czasem tylko pokwili. Uśmiecha się , nie rozumiem tej gorączki?
 
Pewnie ząbki.
Obserwuj qupe - bardzo rozwodniona, to źle, dziecko może się odwodnić.
38 stopni u niemowlaka to nie jest bardzo źle.
Najważniejsze to nawadniać. Duuuzo pić.

Moja ma za sobą rota i przeziębienie - obyło się bez antybiotyków.

Jak cos cię niepokoi, to idź do lekarza, albo skonsultuj przez telefon.
 
mysle ze to ząbki ale dopoki maly nie ma 38,5 to nie powinnas podawac zadnych syropkow czy czopkow na goraczke dawaj duzo pic moze byc chlodniejsze niz zwykle smaruj dziasla zelem
 
reklama
Do góry