reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Temat na forum 'Gorzów' rozpoczęty przez eZOJA, 3 Czerwiec 2007.

1. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

Witajcie :tak: Gorzowianki!!!
    Mamuski odezwijcie sie. Te przyszle i te oczekujace na maluszka ktory juz mieszka w brzuszku :-D ...

2. eZOJA

ello... mamuski, no nie mowcie ze jestem sama...

3. reklama
  4. eZOJA

allo..... mamuski

5. robak

robak Początkująca w BB

witam:)
    ja tez mieszkam w Gorzowie:) oj kurcze troszke malo nas :( mam nadzieje ze z czasem bedzie wiecej;) ja jestem w 28 tyg i czuje sie znakomicie:)
    pozdrawiam

6. marjulka

marjulka Mama 2 córeczek:-)

Witajcie! Chętnie poznam inne mamy z Gorzowa :-) Ja mam 2 córeczki-3-letnią Marysię i 1,5 roczną Julcie. Od września zaczęły chodzić do przedszkola i żłobka-początki były ciężkie ale jest coraz lepiej:happy:.Pozdrawiam wszystkie mamy i zapraszam do wymiany doświadczeń.

7. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

8. dagmarah

dagmarah Początkująca w BB

Witaj! Jestem z Gorzowa Wlkp. Jestem w 34 tyg. ciąży. Ok 12 grudnia przyjdzie na świat mój synek. Mój pierwszy syn urodził sie w 9 listopada. Serdecznie Cie pozdrawiam i życzę powodzenia.

9. dagmarah

Witaj Gorzowianko! Z tego co napisałaś wnioskuję, że możemy się spotkać w szpitalu na porodówce. Czy Ty też masz termin porodu na połowę grudnia? Pozdrawiam

10. reklama
  11. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

dagmarah witaj

ja mam pytanie o dobrego gina w Gorzowie???? możecie kogoś polecic?????

12. dagmarah

Witaj Pycha!
    Ja chodzę do dr Rybskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. O dr Smułkowskim słyszałam również same dobre opinie. On robił mi cesarskie ciecie w pierwszej ciazy i bardzo dobrze go wspominam.

Poleć forum