reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Silka jak jeszcze zaglądasz na ten watek to odezwij sie, mam do ciebie kilka pytań, bo podpatrzyłam że pisałaś cos o prywatnej klinice w Gorzowie, jestem zainteresowana tym tematem
 
Witam Gorzowianki
ja nie jestem z Gorzowa ale mieszkam nie daleko dokladnie to w Miedzyrzeczu mam dwoje dzieci.Pozdrawiam
 
Gorzowianki, pomóżcie!!!! szukam sklepów z odzieża dla kobiet w ciązy, musze spodnie sobie kupić, a nie mam pojęcia, gdzie w Gorzowie takie sklepy są
 
Witam Pycha!!!
Ja swoje spodnie kupowalam przez internet i bardzo sobie chwale znajdziesz je na stronie
happy mum, placisz przy odbiorze.
polecam chociaz ceny nie za niskie.
 
Witam dziewczyny...
Widze że zbyt wiele to nas tu nie ma ale może jeszcze jakieś nieśmiałki sie ujawnia...
Ja spodziewam sie maleństwa... Jestemw w 15tc. Termin na 26.09.08
Jeżeli chodzi o lekarzy to ja polecam doktora Gratkowskiego. Przyjmuje w pon i środy w przychodni na dworcowej. Niestety tylko prywatnie ale jest naprawde miłym lekarzem... Odradzam za to naszego ordynatora dr.Sroke... przez niego mogłam stracić maluszka...
Spodnie ciążowe ja kupywałam w sklepie z odzieżą dżinsową i sztruksową koło katedry w uliczce za tytanikiem (ok120 zł- dostałam rabat na skrócenie nogawek i do tego na smoczek... O ile wiem to tanie spodnie sprzedają na dworcowej na rogu w sklepie NOE (ok50zł) ale jeszcze tego nie sprawdziłam
 
My tez z Gorzowa:tak: jest tu jeszcze ktos??:-)
zbliza sie wiosna moze wspolne spacerkowanie albo jakies spotkania??:tak:
 
reklama
Martuchaa śliczny synek... Ja czekam na swoje maleństwo ze zniecierpliwieniem... Niestety mało nas tu troszke... A warto by się było poznac... Dziewczyny ŁĄCZMY SIĘ:rofl2:
 
Do góry