reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka a powiem ci, ze u nas jakos mala się oduczyła. trochę ignorowalismy, trochę za karę szła do pokoju... i przeszło.
nawet byl czas, ze jak mowilismy csiiiii bo Guiu spi, to się rozdzierała specjalnie, ale do pokoju szła za kazdym razem i przeszło.
 
reklama
Future to faktycznie jest wesoło ;) super mi sie ciebie czytalo, powiem ci ze u mnie Lenka bardzo podobnie....ja z kolei lezalam dwa miesiace i nie moglam sie nia zajmowac wiec tatus jest najwazniejszy do tej pory....odpychala mnie, jak wracala do domu (bo jezdzila do tesciowej) to juz na klatce byla awantura ze ona nie chce do domu i do mnie...serce mi pekalo...normalnie jakby miala krzywde w domu :( choc nigdy nawet klapsa nie dostala....aj....ale mam nadzieje ze to juz za nami...masz racje ze trzeba byc twarda!!! :)
U mnie podejrzewam będzie podobnie jak urodzi się Kuba (ciągle mecze męża o Franka ale jest nieugięty....ja wybrałam dla córki to on dla syna) no ale przezyjemy ;)
Jutro mam wizytę to zobacze ile przytyl mój mały :)

Aaa do wszystkich mamus które stoją w kolejkach w diagnostyce...nowe laboratorium jest w Mediów Raju kolo Tesco na Gorczynskiej! No i co najważniejsze nie ma kolejek :)
Wczoraj byłam kolo 9 sama ;) rękawiczki do pobierania (juz nie raz sie spotkalam ze nie zakladaja w innych miejscach) oraz poziom wysoki wszystko skomputeryzowane...no i bardzo nowocześnie i ładnie zrobione...polecam!!! Ceny jak w diagnostyce i bez kolejki...
 
hejka

u nas znowu choroba, tym razem dzieciom przeszło i M chory i ma Półpaśca, nie wiem gdzie on łazi. A dzieciaki nie miały jeszcze ospy, ja też. Chociaż lekarz mi mówi, że jak M miał mnie zarazić to by już wyszło, więc jedynie jak dzieci zachorują to mogę się od nich zarazić. Jeszcze mi tego brakowało w ciąży.

Moje to mają ciągle jakieś pomysły, w poniedziałek mi pochlapały mlekiem cały pokój, zrobiły deszcz, miałam mokre wszystko, ściany, okna, firany, dywan, meble, podłogę, zabawki i ich tapczanik. Jak się wpieniłam to mało nie urodziłam, nie wiedziałam za co się brać. Kazałam im myć wszystko, no i pomyli, jedynie co ja dywan wyszorowałam i ściany. Nic mnie już nie zaskoczy u moich dzieci.
 
kroma- o ja ale ci narobili
A co do polpasca wspulczuje M bo to ponoc boli bardzo u Pawła babci od choroby az do konca ja strasznie bolaly plecy bo u niej na plecach wyszlo i tam miala starszne nerwobole. Moze u mlodszych lagodniej przechodzi. Niech M siedzi w domu i tego nie przeziebi
 
kroma o mamo!
ja bym sie wciekla. mi wlasnie Hesia rozlała psią wodę z miski po kuchni. ale z mlekiem o tyle gorzej, ze jak skońsnie to smróoooood. haha
co do półpaśća to ja mialam w liceum. swędziąło bardzo. ale nie bolało.


a ja dziś pomimo katarów wyszłam na 30 minut na dwór. Guciu spi na werandzie teraz,a Hesia juz w domku. no musiałam isc, bo juz ponad tydzien nie wychodzilis,my.
mam nadzieje, ze to im nie zaszkodzi kaszlakom moim ;)
 
ja tez bym sie wsciekla:baffled:
ostatnio tez wylal mi miske w platkami..tez sie wkurzylam....
ale jak cos nabroi to karze mu sprzatac to i nie ma sie zmiluj!!!
mam nadzieje kroma ze u ciebie nic sie nie rozwinie;-)
tajny
 
reklama
czesc laseczki:-)
dzisiaj troche szybciej sie wyrwalam o 16 zladowalismy
kroma to ci dzieciaki daly popis mocy tworczej-wspolczuje, a co do poplasca to spokojnie bo nie zachorujecie :-) bo nie mieliscie ospy:-) poplasiec to reaktywacja ospy
pr o szkoda ze tak wyszlo z odrabianiem wolnego:-(
laski u mnie obecnie wiekszego syfu nie moze byc wiec nawet jak moje cos nabrudza to spoko remont :-D:-D mloda chora:baffled:
 
Do góry