reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ee to szybko beda one szybko sie pieka:tak: zycze smacznego
a moje juz w szkole a mi sie nie chce isc na dwor a jakies zakupy trzeba zrobic na weekend
 
hej hej
ale mnie niespodzianka spotkała ;) mężu wczoraj wrócił i był caałąą noc:p zreszta jeszcze jest hehe wzięłam urlop co by się nacieszyć no i musze mu mundur wyprać itp, jakis obiadek ugotowac przed wyjazdem. Wraca w środę no ale zawsze ta noc to juz cos:p
mała pojechała na wycieczke - ponad 40 km autokarem w jedną stronę ale dumna była, że jedzie ;) uciekam sprzatac bo mezu ze szwagrem internet robia ;) bye !
 
no hej, jestem, ale niezywa. oczy na zapałki. nie wiem cosie dzieje z tymi moimi dziećmi. wstają o 6. albo i przed. a ja nie nauczona isc szybko spac.
jutro mamy wesele, tzn slub i pozniej w ogrodzie, ale cholera ma lać bardzo. i jest tak zimno, ze ja mam dość.
do tego nie wchodzę w sukienkę na wesele i mam doła ;/

ale dzis jest artykuł o nas jak macie ochote ;)

Sielskie życie – uciekamy z dziećmi z miasta – Mamy w Gorzowie

lece do jakiejs roboty ;)
 
hej nie nadrobie;/
Wczoraj byl dzien mamy i taty w przedszkolu ;] Wystepy sie udały i Pani pochwalila Amelka ze łądnie wierszyk powiedziała;]
Musialam wziac urlop i P tez ale co tam z rana zakupy sprzatanie i udalo mi sie Jasia na fryzjera namowic i nie plakał wogole ;] dostal 2 cukierki od jakiejsc Pani :p tez to sie zawsze ustawi zrobi maslane oczy i babcie wymiekaja;]...
 
hejka

Ja ciągle dogorywam. Mam biegunkę. Z Arkiem już lepiej też go czyści, ale na szczęście nie wymiotuje. No to tyle co u mnie.


Pr- ja nawet nie wiem czy Olka miała jakiś dzień mamy, pewnie miała, ale jak zwykle na jakieś uroczystości to my chorzy. fajnie, że Jasio dał się ściąć. Mój się już przyzwyczaił bo od małego go co mc tniemy, tak mu kłaki rosną szybko.

Ciasteczko- moja Olka nie lubi różu, chociaż nie powiem, żebym jej nie ubrała kiedyś na różowo, ale czy my mamy jakieś fotki to nie wiem.

Mamusia- masz przystojniaka w domu. A ja też nie pamiętam, ale ja jestem tutaj od 2010.

Madziarena- to ci M faktycznie niespodziankę zrobił. A fajnie, że Amina się nie boi i ty wycieczek, ja bym myślała, że jedzie sama. No ale kiedyś trzeba zacząć dziecko wypuszczać na wycieczki.

Marzenka- fajne bułki, tylko ja dzisiaj nie mam apetytu.

A mnie małe kopie jak oszalałe, pospałam z 2 gdoziny a M mi łóżeczko skręcił i schodzę na du a tu łóżeczko stoi. A jeszcze umył całą ubikację, aż się zdziwiłam.
 
reklama
pr to mialas dzien pelen wrazen;-)
kroma zdrowia dla was, a co do konkursu to chyba nie musi byc w rozu ma byc mala elegantka
wyslac mozna a noz widelec:-D
jednak czasem te nasze chlopiny potrafia nas zaskoczyc:-)
 
Do góry