reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no wlasnie glupota ciacho hehe dobrze ze spodnie do nogi mi sie nie przykleily :szok:
bo zamiast odrazu je sciagnac to poczulam lekkie cieplo i wtedy pomyslalam ze zaraz mi sie przykleja hehe
to szybko sciagnelam ...:tak:
a buty i tak nie sklejone :-D moze dzis mlodemu jakies w miescie zobacze i kupimy cos ...jakies traperki by sie przydaly bo w adidasach moji jeszcze chodza :tak:
U nas srednio cieplo, wazne ze nie pada :tak:
 
reklama
moje tez w adidasach chodza przeciez cieplo jest dopiero jak temp. spadnie kolo zera to moze zaloza ocieplane albo i nie
palce poklejone tez nic milego, u nas slonce moze cieplo nie jest ale slonce jest i juz jest dobrze:-)
 
Cześć
U nas też przeziębień ciąg dalszy. Zuzia sporadycznie zakaszle czuje się dobrze wiec jutro idzie już do szkoły, I tak siedziała tydzień w domu, starczy. Jak ma złapać znów coś to i złapie. Dzis na 14.30 mam z Pawełkiem, niby nic mu nie dolega ale kaszelek dostał w końcu i on. Musze iść po receptę na leki do jego inhalacji i niech go zaraz zbada bo jak byliśmy 9.10 u alergologa i go badał to zdrów był i jak coś w razie kaszlu kazał zaraz I etap inhalacji a ja w domu się dopiero zorientowałam że nie mam już wszystkich leków choć miałam pewność że jeszcze coś w apteczce mam no cóż. Tak poza tym ok, obiadek zrobilłam, zostawiłam mojemu m na piecu jak przyjdzie to sobie odgrzeje a Zuzie dam do sąsiadki , jej kolegi z grupy niech się pobawią, nie chcę brać i jej do przychodni.
Kurde wiecznie u kogoś coś, jak nie choróbska to wirusy itp....skąd to sie bierze, rok w rok jest tego więcej:/ Za naszego dzieciństwa tyle co teraz to się nie chorowało:baffled:
 
Zdrówka dla wszystkich. Jak Mnie tutaj dawno nie było - masakra.
Poniedziałek nawet jakoś jakoś się zaczął ale dobrze się nie skończy bo już były kiepskie wieści ... Nie mam już słów i NIE MAM JUŻ SIŁY. Znikam na jakiś czas z neta, nie mam na to ochoty :( jedno co mogę napisać to że SIĘ PODDAJE, NIE DAM RADY WIĘCEJ ! :( Do miłego.
 
Hej , ja dopiero wrocilam bylam u dentysty z malym i dal sobie zrobic 3 zeby na raz plombe, takze mamy juz spokoj i nie musimy chodzic . Po drodze kupilam mu buty adidasy takie do kostki wyscielane futerkiem fajne cieplutkie .
Mycha co sie dzieje ? nie uciekaj , zawsze to lepiej sie wygadac ...
Megi widze ze twoje dzieciaki tez non stop chore..wspolczuje
Marzenka jak dawid ? co lekarz powiedzial ?

Spadam bo emek wraca , trza obiad zagrzac .
 
hej.wczoraj taka ladna pogoda byla ze az zal bylo siedziec w domku...
owca no dawid ma aftowe zapalenie gardla biedny meczy mi sie jesc nie moze pic tez...szalwia plukamy.. i ma tabletki do ssania..dzis juz ma mniejsze takze widac poprawe.cale gardlo tez ma zaatakowane..
martynke tez mi osluchala bo mi charczy w nocy ale jest ok.kupilam w koncu inhalator w aptece za 119zl nieoplacalo mi sie kupowac na necie bo drozej by mnie wynioslo..teraz tylko musze sie zebrac za to.wczoraj mialam zrobic sobie inhalacje ale mala mi marudzila od 18 do 22.30 chciala spac a co ja odkladalam to marudzila wybudzala sie..wiec moze dzis bede miala wiecej czasu bo mnie ten nos meczy i gardlo...
megi dobrze ze masz taka sasiadke co wezmie ci zuzke jak tam u lekarza z pawelkiem?
owca no i zglowy jest.ja ide w piatek na wizyte do denstysty.moj dawid jeszcze ma buty na zime z poprzedniego roku mierzylam mu na gruba skarpetke i jest ok.ale zastanawiam sie nad trekingowymi dla niego..jak beda dzis akies w zg to bedziemy myslec.bo kiedys widzialam najmniejsze 28 i akurat teraz by byly ok.
milego dnia wam zycze kochane..
my dzis do zg jedziemy;-)


 
dzien dobry
marzenka a wy po co do zg jedziecie? wspolczuje mlodemu tego gardla nic przyjemnego bo to boli dziadostwo
cos mi mloda wczoraj mowila ze buty zimowe z zeszlego roku jakby male byly:baffled: srednio jestem zadowolona, bo buty fajne skorzane i wytargala je pol zimy i myslalam ze jeszcze w tym roku posmiga a wzielam tez wieksza a tutaj chyba doopa:confused2:
 
Pawełek osłuchowo czysty, słaby kaszelek już ma, inhalacje i te jego leki do nich są świetne, szybko poprawę widać. A on ma inhalacje z Ventolinu i Nebbuda, na niego działa.
 
reklama
megi to dobrze ze widac poprawe, a to jakies sterydy sa?
u mojego siostrzenca katar 3 tyg z kaszlem i nic wiecej ale dostal na alergie syrop i teraz juz sporadycznie kaszle
ida do alergologa,
 
Do góry