reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzien dobry..
ja dzis mam wolne bo rodzinka na urlopie to nie ide rypac :-D
i takim sposobem pospalam do 8:15 :szok: och jak fajnie miec wieksze dzieci pod tym wzgledem bo dadza pospac i nie budza matki :-D
Potem spacer z psem a teraz kawa i kanapeczki...a za oknem mzawka pada brr..
Co tu dzis robic mysle sobie , pewnie bede sie lenic i nic procz obiadu nie zrobie ,
nie mam dla psa karmy i nie wiem jechac mi sie nie chce bo za daleko ...:baffled:
Aha mam nowy termin do ortodonty na 18 listopad ide z kolega tlumaczem zeby dowiedziec sie konkretnie co i jak
przez telefon pania powiedziala ze raczej aparat potrzebny , musialaby go miec 3-4 lata i bede mogla placic w ratach miesiecznie po 60-70 euro :szok: troche drogo przez tyle lat hmm..no ale jak bedzie trzeba to nie ma wyjscia...jak tak sobie obliczylam to wychodzi prawie 3 tys euro matko jako to kasa , wakacje bym juz miala dobre haha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
owca czyli slodkie lenistwo dzisiaj bedziesz miec:-):-D u nas tez mokro ale nie pada i musze cos wykombinowac na obiad a pojecia nie mam cos:eek:
to troche drogo wychodzi ale u nas tez tanio nie jest:no: a to juz z cena za wizyte masz?
w sumie na dzien dzisiejszy kosztowal nas ten interes 6tys:confused2:
jeden plus ze nasza planuj ze jeszcze rok mloda ponosi i koniec z aparatami
 
no ja bylam ziemniole obrac , dzis schabowe z kurczaka i mizeria :tak:
a ile lat twoja juz nosi ?
to jest cena za sam aparat , wizyty tutaj sa darmowe i nic sie nie placi :tak:
 
a widzisza u nas placisz za aprat i pozniej jeszcze za wizyty bo zmieniaja druty i gumki wiec za to kasuja
moja ten gorny ruchmu nosi prawie dwa lata tzn. juz drugi aparat nosi bo one starczaja na około 9-10 miesiecy i pozniej trzeba nowy zrobic i zaplacic, interes nie jest tani :no:
a ja dzisiaj tez cycki z kuraka ale gotowane i do tego surowa jakas
 
Hejka

Chwilka oddechu. Olka i Arek są na basenie. Antek śpi, a nie spał mi od 5 rano. Sobie potrafi czasem ustawić rytm dnia.

Ciasteczko- już się tego strojenia ich boję. Już teraz mają wymagania i marudzą jak im wkładam jakąś bluzkę i nie ma ich bohateró ulubionych.

Marzenka to ci ładnie mała pospała. Ja miałam za dzieciaka takie śniegowce i nie chciałam ich nosić. Fajne są te twoje śniegowce.
A moje nie chodzą do przedszkola, wypisałam je. Raz, że sale małe a dzieciaków 28 i się cisną na 30 metrach. Olka mało na spacery chodziła, prawie w ogóle. Arek mi histerie odstawał i nie spał w nocy, moczyć się zaczął. No i zaczęli mi chorować na początku września, katar i kaszel, ale szybko je wyleczyłam syropem z cebuli. Potem Antka zarazili o do tej pory ma na smark. Ja siedzę do września w domu. Olka za rok idzie do zerówki. Kasy oszczędzę, bo jeździłam 4 razy dziennie do GW.
 
kroma taka chwila wytchnienia przydaje sie choc 1-2 razy w tygodniu wskazana:tak:
moje nigdy nie marudzily jezeli chodzi o ubrania, ze maja byc tam jakies postacje czy ze np.maja byc firmowe one nie przywiazuje do tego wagi, maja byc poprostu fajne i one lubia nosic to czego inni nie maja zreszta ja tak samo:-D
mloda lubi luzne rzeczy, jak sa lekko przylegajace bluzki to nie zalozy ma byc worek, moze byc super bluzka ale nie zalozy i koniec, starsza tylko jeansy i bluzy nosi a mloda leginsy nie mialam na tylko od dwoch lat ani razu spodni:growl:
 
ciacho jestem hehe ogladalam rozmowy w toku :tak:
teraz biegam do kuchni i smaze schaboszczaki dla m :tak:
a wczesniej pojechalam tramwajem i autobusem z pieskiem po karme hehe mial wycieczke :-)
 
Witam się i tu

Wieki mnie tu nie było, aż zaczęłam się zastanawiać jak odpowiedz napisać, a w końcu kapnęłam się, że nie zalogowana jestem.

Owca doczytałam, że Młodej aparat chcesz założyć. Zastanów się czy nie lepiej Ci w Polsce założyć, a przeglądu i przykręcania robić w de. Moja kuzynka ze stanów właśnie w pl zakładała, bo też dużo taniej wyszło, potem już "serwisowała" w USA :-p

Kroma w sumie nie dziwię Ci się, jak masz jeździć tyle razy i do tego opłacać p-le, a i tak siedzisz z Antkiem w domu, za rok już Arka możesz spróbować wcisnąć do "zerówki", najwyżej pochodzi dwa lata.

Mój tez najchętniej z postaciami ciuchy nosi, hitem jest wszystko ze spidermanem.

Ja skończyłam domek z tektury dla młodego do przedszkola robić, masakra zeszło mi 3,5godz.
 
reklama
ciasteczko- jeszcze trochę i się będziecie ciuchami wymieniać. A kupuję dużo w outletach i tam są tak do 10 zł za bluzkę więc póki lubią strażaki, peppę, myszkę miki, i te inne cuda to im kupuję. A ANTEK to we wszystko pierdzi to mu wszystko jedno :)

Aneteczka- ja też robiłam domek z tektury na wakacje ale to do zabawy dla nich na podwórku. Też mi zeszło trochę czasu.
 
Do góry