reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no mi mloda mocno zasnela to sobie pocwiczylam kopytka zrobilam :)i czekam az sie obudzi i idziemy na spacer..
madziarena ty malutko przytylas to i szybciej leci ci...
ja tez sie ciesze ze u mnie zostalo juz 6kg tylko..bo ja 20 kg przytylam myslalam ze bedzie o wiele gorzej na tym etapie..
ezoja aha to dobrze robie bo myslalam ze za krotko sobie robie..a po co dajesz wode przegotowana?ja daje kilka kropli tej malej ampulki soli,
owca no wiatrzysko jest dlatego ide tylko na 1 spacer a nie na dwa jak zwykle.
 
reklama
marzenka a mi sie nie nudzi na rowerku, za to na orbim nie lubie :no: siostra wysiadam na nim po 5 min a ja czuje dopiero jakies cieplo po 20min:-D ja dolne partie tez głownie doopsko bo z wiekiem mi urosło, a raczej biodra dostalam:growl: :confused2: mimo ze waze tyle co kiedys wazylam ale calkiem inaczej mi sie tluszcz rozmiescil, za to jest jeden plus z brzucha spadlam z 3cm od rowerka oje oje ale kg stoja;-):-D
madziarena ty to malo przytylas to zbytnio nawet nie masz czego zrzucacm tak jak ja po drugiej ciazy :-D
ezoja u ciebei tez pada? co za pogoda ale jeden plus jest cieplo przynajmniej dla mnie:-)
owca u nas w nocy wialo bardzo, w sypilani mamy rozszczelnione okno i slychac bylo tylko wiatr:-D
 
pada pada u mnie też ciacho...
marzenko sama sól fizj. ponoć nie jest dobrze robić, nie wiem w sumie dlaczego nauczona jestem rozcieńczać. Kiedyś tak mi doktorowa powiedziała i tak robię.

dziś u nas naleśniki :-)
zastanawiam się czy czasem parówki nie wpitolić i nie robić nie na słodko a z ketchupem :tak:hmmm...
 
ezoja nalesnki mniam ale niekoniecznie z parówka, tak sie zastanawiam skad ludzie wzieli taki przepis?
ja w zyciu nie robiłam ale kiedys jadłam u znajomych i takie średnie to bylo;-)
dzisiaj z przed 7 pojechalam po zakupy bo doslownie pustka lodowki, zakupow przed weekendem nie zrobilismy:-D, dobrze mieć auto:-) my dzisiaj na obiad chyba brokuly z cyckiem z kuraka gotowanym
 
jeju jakie nudyyyyyyyyyyy..............
nie ma jak wyjść bo wieje i co chwilę pada!!!! masakra!!!
ja dzisiaj carbonara robiłam na obiad, mój M ma drugie zmiany także trzeba było coś zrobić na szybko.
nie ma ktos z was ochote na kawe???? zapraszam :D
 
mjami ciacho nie znasz się ;-) to takie krokiety wyszły z farszem z wszystkiego co miałam w lodówce hahaha
czyli parówka, pomidorki, ogórek i rzodkiew ... przypiekłam jak krokieta w jaju i bułce i polałam ketchupem i sosem czosnkowym. Misz masz hahahaah ale jakie pycha :-D Córa zjadła na słodko coś jej nei podpasował ten zestaw :sorry:
Patix nooo wróciłam właśnie z psem z siku... wieje że ho ho. Dobre, że młodej ze sobą ne brała, z resztą sama pokazuje na okno i mówi "błaaaa" co w jej tłumaczeniu znaczy zimno i pokazuje jak się trzęsie :rofl2:




Mój mam nadzieję zaraz wróci... oby. Tłumik robi, znowu 150zł poszło w las. Później jedzie do Berlina chyba pod Berlin gdzieś na lotnisko po mojego brata. Na wycieczce był w Holandii na weekend ;-) Pojechałabym z moim, ale nie mam co z dziećmi zrobić. Szkoda, lubię wycieczki samochodowe :tak:
 
no ja przytyłam jakieś 12-13 kg w tej ciąży, z Amelką 18 ale długo zrzucałam a teraz leci no ale też nie jem tyle słodkiego jedynie petitki biszkopty i sucharki :/ ostatnio robiłam rurki z kremem to sobie podjadłam ale kusi mnie na czekoladę oj kusi
dziś na obiadek rybka, ja też mam zamiar wsiąśc na orbiego ale tak mysle ze w grudniu ... bo jednak zostało w ramionach brzuszku i udach :/
kurcze mała ma dupcie odparzona :/ musze smarowac grubo sudocremem - zalecenie położnej, mała wazy 3880 rosnie mna tym cycu a myslalam, ze nie mam pokarmu :)
 
a ja wlosy umylam , cos mnie zab pobolewa :angry: tylko nie to....:no:
gotuje ziemniaki dla mojego i tez sie nudze :tak:

ezoja a nie mozesz dzieci zabrac ze soba ? beda mialy wycieczke na lotnisko :tak:
 
Owca nie, bo brat ląduje ok 22.00 z resztą mój odbiera brata, jego dziewczynę i kolegę ;-) a busa nie mamy, nie pomieściliby się wszyscy ;-)
 
reklama
Do góry