reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo
ja czekam az mloda zasnie i sie biore za prasowanie a jak mi nie zasnie to mykniemy na spacer.obiad ma zglowy pizza wyszka super jeszcze jest na dzis,,i rosol jeszcze wiec luzik mam :-)
kroma to ja myslalam ze tylko moj dawid tak wczesnie wstaje:-Dw ciagu dnia uda ci sie zdrzemnac?dawid dzis przyszedl przed 6 chcialam jeszcze spac ale on ciagle sie wierci to juz mi sie nie udalo..w sumie dobrze bo mala spala a my pogadalismy sobie sam na sam,,
owca milego dnia;-)
 
reklama
dzien dobry
piekne slonce za oknem:-) owca ale popołudniu już ci sie weekend zaczyna;-)
marzenka moje tez tak wstawal nawet teraz jak moga pospac to buszują po domu wczesnie
 
U nas też piknie świeci ;-) Rano pościel wywalałam na balkon to jednak chłodno.
Brata w sobotę będę mieć wprosił się :-) Już sę doczekać nie mogę, bo nie pamiętam już jak wygląda skubaniec no ;-) Jakąś imprezkę się zrobi czy cUś ;-) Miałam na groby jechać i nie jadę nigdzie. Na paliwo nie ma z resztą dzieciaki się hartują, spacery po 30 min i do domu. Może tu u nas zapalimy świeczkę gdzieś na grobie zaniedbanym, nie odwiedzonym, zobaczę.

Kto mi dom poodkurza?? :happy2:
 
halo babki ja od poniedzialku zarobiona jestem w pracy non stop gdzies i jeszcze kolo mnie inny magazyn przenisli harmider wszedzie lataja wierca jezdza grrrr. A jak do jezdzam do domu to obiad trzeba zrobic potem sro tamto i padam jak P wychodzi na nocke.
Ezoja- ja ci moge podkurzac w koncu mam nowy odkurzacz;p
My jutro pojdziemy do Gorzowa chyba na groby a w sobote pojedzimey do Bogdanca i na Wieprzyce. A dzis chce przebrac dzieci i isc z nimi do tesciowej i siostry P a niech zrobia babci cukierek albo psikus;p a co
 
Ostatnia edycja:
a ja to najchetniej nigdzie bym jutro nie szla, ale pojdziemy z dzieciakami wieczorem zeby zoabaczyly te tysiace swiatelek
w ciemnosciach
pr zebys miala wieksze dzieciaki to byloby ci troche luzniej po pracy
 
a no bylo by a tak szalu dostaje w domu bo jedno gorsze od drugiego. Amelka wymysla i namawia ciagle na cos Jaska potem tenwyje wogole przez ta zmanie czasu mam masakre z nim chodzi i w kolko mu sie nic nie podoba i wyje i zostaw mnie łaaaaa oszalec mozna..
 
U Was chodzą dzieciaki po domach? W tamtym roku chodzili u mnie pamiętam... Muszę coś wymyśleć hehehe ;-) Jakieś cukierki skołować dla dzieciaków. Ciacho o jakim światełku piszesz?? Coś organizuje miasto? PR juz sobie sama odkurzyłam.... Ale jutro tak samo będę mieć wiec wpadaj jutro hahahha :-D

POZDRAWIAM WAS DZIEWUSZKI :tak:
 
ja tez powinnam odkurzyc i sie nie chce..chyba specjalnie czekam na weekend to maz pozadnie dywany odkurzy:-D
my juz po spacerku..wrocilam po godzinie do domu i tak dospala do teraz :tak:poprasowalam chwile odsapnelam i zaraz dalej mykamy.
jej kolo mnie co sie dzieje wiary pelno juz nie ma tej ciszy w parku..to minus ze mieszkam blisko cmentarza..no nic kilka dni trzeba przecierpiec.
pr moj dawid tez wydziwia wczoraj po 16 tak sie na niego wkurzylam ze pogrozilam pasem poszedl na 4 min do swojego pokoju a po 2 minutach ja patrze a on spi..tylko czy nie mozna isc sie po ludzku polozyc spac....
ladnie na dworze.
 
reklama
no heloł ;)

ja wlasnie wróciłam z Gorzo. pojechałam z dziećmi osłuchac. Helen lepiej, a Guciu nie. wypisała mi antybiotyk, ale powiedziala, zebym poczekała jak chcę. bo osłuchowo nic nie schodzi na oskrzela i płuca, ale wszedzie zapalenie krtani. no i ten jego kaszel okropny. taki mokry, jak gruźlika. wiec kupiłam ten antybiotyk, ale bede go obserwować, może się uda bez podania wykurować Gucia.

w poniedzialek jak byłam u niej, to powiedziala, ze coś Guciu często choruje, zeby spróbować tran podawać. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? my podajemy Mollersa, ponoć najlepszy, ale i cena zajebiaszcza. 31,99 za szklanke, czyli 250ml. ale wszystkie w podobnej cenie. Nie wierzę w te żelki z tranem, wiec męczę dzieci i piją normalnie to obrzydliwstwo.

a jesli nie tran, to co podajecie swoim dzieciom?

aha, ja jeszcze podawalam rok temu alveo, no ale od lata nie brałam, teraz daje od kilku dni, zobaczymy.
 
Do góry