reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Polalam likierek , zostalo mi jeszcze na jeden kieliszek i pusta butla bedzie i tak dlugo stal ;-);-)

Marzenka to tez mialas zabiegany dzionek , jeszcze nie dostalas becikowego ? :baffled:
Ciacho ja wlasnie kupilam posciel pomaranczowa w duze brazowe kwiaty :tak:
bo nie bylo wyboru fajnego...malo co mieli z takich duzych rozmiarow a cos musialam wziasc
:tak:
 
reklama
hej

Marzenka ja też się długo zbierałam z becikowym ale wypłacili szybko bo w ciągu tygodnia.
Ciasteczko- a miałaś już tą satynę bawełnę i ma dużo tej satyny w sobie, bo ja nie lubie jak jest za dużo satyny. Ale wzory ma ładne.
Owca- powiedz mi po ile w sklepach u was stoją kucyki pony i te lalki monster. To prawda że są tańsze niż u nas? Ja też nie lubię centr handlowych.
Megi- sto lat dla Zuzi z okazji 6 urodzin.
 
hejo
moje dzieciaki ladnie dzis pospaly u dawida zamknelam drzwi nad ranem i martyna go nie wybudzala i wstali dopiero przed 7 obydwoje :-)a w nocy wstalam tylko raz:-)pierwszy raz..i o 3 byla juz wyspana hehe troche sie meczylam ale zasnelam..
zdarzylam juz pocwiczyc na orbim wykapalam sie i od razu lepiej sie czlowiek czuje;-)
kurde myslalam ze ma miesko na rosol w zamrazalce a nie mam...no trudno rosol bedzie pozniej..
owca a bo nam sie nie spieszy kasa jest wiec po co ten pospiech:tak:
ciacho mnie tylko wkurzalo ze strasznie trudno sie ja prasuje po 1,2 praniu ale teraz juz jest ok i dzis zamawiam tez;-)
u nas ladnie spacer napewno bedzie;-)
 
U nas też niby ładnie, cieplo, prawie wiatru nie ma... ale jakieś chmurzyska dziwne idą z nad nowin ale w strone g-wa, może przejdzie bokiem...
Ja nie wiem co na obiad mam robić... hhmmm....
 
Hej...ja pospalam do 8 bo z psem trzeba bylo wyjsc :tak:
Rosolek dzis na obiad a na drugie zapiekanka z ziemniakow z miesem :tak:

eZoja jak tam byli goscie wczoraj ??

Kroma ceny rozne sa , zalezy gdzie ale ogolnie wole tu kupowac zabawki niz w pl
bo sa tansze :tak: tu kuknij sobie w linka ;-)

My little Pony - Puppen - Toys "R" Us

a tu lalki ;-) brzydkie one sa hehe :-pnie wiem co dzieci w nich widza :baffled:

Puppen & Zubehör - Monster High - Toys "R" Us

My moze na ogrod skoczymy a tak to nudy dzis :-)

 
reklama
Do góry