reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
marzenko też sie rozpadało u mnie.. ciapowato.
Owca byli... popili, pośmiali się i pojechali ;-)

... Dzieciaki się bawią a ja z nosem w książce. Dawno mnie żadna tak nie wciągnęła... od wczoraj czytam późnego wieczora i już 3/4 przeczytane książki ;-) Nie Wasze klimaty ;-) Spać sie zachciało i mi, przez tę pogodę kurna. Wieczorem losowanie na blogu robię i czas zleci. Kurde wiecie co... dzieciaki katar dostały :angry: Marcel dopiero co po antybiotyku, kaszle mi od wczoraj wieczora a Misiula chodzi i kicha i już smary lecą. No żesz mówię Wam jak nie urok to ... masakra. Przed chwilą chore były no! W niedzielę za tydzień ur Marcela robię no oby wypaliło.
 
dzien dobry
alez pada a takie ladne slonce rano bylo:confused2:
ezoja zdrowka dla dzieciakow taka pogoda ze to niewiadomo jak sie ubierac wiec ja chodze jeszcze w skorze nieocieplanej i mi jest akuratnio nie lubie jak ze mnie pot leci
marzenka ale ja nie napisalam ze mnie wkurza cos z prasowaniem:no: ja takej poscieli bawelny satynowej uzywam od 6 lat i ja nie prasuje poscieli:no::-D grunt to dobrze ja złożyć
kroma to jest 100% bawelny z tym ze chodzi oto ze splot włókna jest taki satynowy czyli bawelniana posciel ale czujesz miekkość i delikatnosc:-)
one sa naprawde przyjemnie w dotyku a ja ma taka posciel co ma juz po 6 lat i jeszcze jest chodliwa:-D
 
owca- to są takie ceny jak u nas na tej stronce a nawet droższe. Gadałam ostatnio z taką babką co zabawki sprzedaje, że ona jeździ do Niemiec bo są tańsze, kupuje je za pół ceny tego co u nas jest w sklepach.
Ciasteczko- bo ja miałam kiedyś satynę i mnie drażniła bo była ślizga. M też nie lubi. ALe widzę, że to inna jest pościel. Chyba taka sama jak w Lidlu sprzedają.
 
kroma ta posciel nie ma nic wspolnego z satyna to jest bawelna, z tym, że zwykla bawelniana posciel jest szorstka a ta wlasnie jest miekka, a ja nie wiem jaka maja posciel w lidlu nie kupuje tam
 
no ja tez zadowolona jestem z elway ,chcialam zamowic rano ale nie moglam sie zdecydowac......
ezoja poszlam na spacer do parku inaczej bym sie meczyla z nia niewiem ile czasu..pospacerowalam godzine i jeszcze dwie pospala w domku;-)
owca mowisz powozila:-Dna moim balkonie nie da rady:-D
 
marzenka wlasnie wybor najtrudniejszy, jakby mieli 3 sztuki to problemz glowy:-D
ja tez mam taki balkon ze dwie osoby i tlok
u nas caly dzien pada z przerwami
 
ciasteczko- też satyna bawełniana jest w Lidlu bo się pytałam teściowej. A ja pierw myślałam, że te twoje to satyna taka jak kiedyś były. Opis mnie zmylił. Sama mam bawełnianą satynę ale się już sprała. W sumie mam ją dobre 5lat.
Marzenka- mój też musi pojeździć porządnie w wózku, żeby spał w dzień z dobre 2 godz. tak to sobie posypia po pół godz. albo po 1 godz.

A ja sobie fundnęłam serwis obiadowy. W końcu zbierałam od tamtego roku. Jeszcze mi zostało do kupienia: lampa mad stół i barek i meble do pokoju i będę miała spokój do wiosny, bo na wiosnę muszę na taras kupić meble.
 
ciacho u mnie lepiej bo 3 osoby wejda i jeszcze dziecko:-D
kroma widze ze ciagle cos kupujesz do domku jeszcze;-)zreszta zawsze cos bedzie do kupienia...ja sie zastanawiam nad krajanica bo przydalaby sie.
tak malo ci spi w dzien?jej cos szybko..moja w sumie ma tylko jedna ta drzemke w ciagu dnia jak na spacerze jestem pozniej juz sie meczymy albo podsypia przy cycu...no chyba ze wyjda z nia dwa razy w ciagu dnia to tez przysnie ladnie...
jutro nie bedzie mi marudzic bo ide z rana do lidl po te pampki no i papierowe sprawy zalatwic wiec mi zejdzie z 3 godziny...
madziarena a dawid pytal przy czytance czy amelka juz spi :-D:-D:-D:-D
moje juz spia...martynka usnela w lozeczku jak milo pare razy sie wybudzala ale szlam szeptem pogadalam poglaskalam wlaczylam karuzele i zasnela..to juz cos:tak:
milego wieczorku
 
reklama
Marzenka- moje tez już śpią od 19, więc jutro z samego rana pobudka. A chciałam dom to teraz mam wydatki. Jakbym w bloku mieszkała to bym nie musiała wydawać kasy na taras i na ogród, a dzisiaj teść mi kupił tuje i będziemy sadzić i mam już 3 drzewka owocowe. A marzy mi się mini sad, ale za nim się doczekam to na emeryturze będę.
 
Do góry