reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a ja jak wyszlam po 8 tak wrocilam po 11 martynka ladnie spala....to oblecialam ale w sumie nic nie zalatwilam i dalej nie zlozylam wniosku o becikowe bo jak to pani stwierdzila sytuacja sie u mnie zmienila bo dostaje kase z zus no co za poj.....by....
u mnie dzis pomidorowka:-)
 
reklama
megi dobrze ze to tylko infekcja
ależ dzisiaj ponuro, za to sobie zrobiłam tak cudnie żółte kolczki:-D
marzenka ale chyba kazdej kobiecie nalezy sie becikowe? czy to tez uzaleznione od zarobkow?
 
U mnie pada..i sie nudze , zrobilam zupe na jutro :tak:
wyszlam z psem i zmoklam :tak:

Marzenka to jak nie nalezy ci sie becikowe w takim razie ??
co za glupota ....:tak:

Ciacho nastepne do kolekcji bedziesz miala :rofl2:

ezoja a ty gdzie sie dzis ukrywasz ? :laugh2:
 
owca ida na handello:-D z tym becikowym to kobieta przegieła marzenka nie daj sie zrobić w karola, zasiegnij porady bo kobieta cos zmysla chyba
u nas bleee nawet se grzejniki w sypialni odkrecilam:-D
 
nie no dostane becikowe raczej tyle ze babka u ktorej bylam we wrzesniu nic nie wspomniala o zasilku macierzynskim wiec dzis tego zaswiadczenia nie mialam no i wszystkie swiadectwa pracy z 2012roku no smiechu warte.zeby dostac nie mozna przekroczyc 1922zl czy cos w tych okolicach....
megi widzisz jest dobrze;-)super;-)
 
czyli jednak te co lepiej zarabiaja nie dostana to jest smiechu warte bo dziecko to dziecko dzisiaj mozna zarabiac krocie a jutro nie miec nic
czyli poprostu musisz doniesc papierzyska:tak:
 
ciacho dupka ci zmarzla ? ze odkrecilas hehe..ja tez dzis odkrecalam na 30 minut i odrazu inne powietrze w domu :tak:

dla mnie to glupota w pl z rodzinnym i becikowym..tu w de..dostaje kazdy rodzinne i becikowe
nie zaleznie od zarobkow..i to mi sie podoba :tak::tak:
 
dzien dobry
a co tutaj taka posucha?:eek::-D wiecie co średnio mi sie podoba nowa szata graficzna forum dla mnie bardziej zamotana:baffled:
 
reklama
hejo
ciacho a dla mnie to nic sie nie zmienilo bynajmniej ja nic nie widze szczegolnego..
ja mam meza w domu do nastepnej srody to ciezej wejsc na neta:-Dzaraz mykamy na spacer zimno dzis:tak:wieszalam pranie na balkonie to zmarzlam w glowe.
ezoja gdzie sie podziewasz?
 
Do góry