reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Temat na forum 'Gorzów' rozpoczęty przez eZOJA, 3 Czerwiec 2007.

1. madziarena

madziarena Mamusia Amelki

hej
    Owca nie jestem załamana, pogoda mnie dołuje nic się nie chce ... lenia mam :p a w domu mnóstwo roboty, maleńką oduczam trzymania na rączkach :p cwaniara dała mi popalić raz, nie chciała spać w nocy tylko na rączki i zwiedzać domek oł noł !! nie ma :p
    co do nauki - ja tam do konca liceum miała pasek hehe i stypendium premiera :p ale z Ami tak nie chce - za dużo później na głowie hehe szczerze to ja nigdy nie miałam oceny 1 i 2 :p hehe jak dostałam 3 to była masakra dla mnie :p nie chcę, żeby Aminia miała tak poryty łeb jak ja :p
    mi się też marzy piesek w domu - buldog francuski albo mopsik :p ale te mniejsze tylko że mężu stopuje moje zamiary bo nie będzie miał kto z nim wychodzić mimo,ze mam podwórko to i tak dużo możliwości ucieczki ;)
    Mycha ale pieniądze to nie powód do kłótni - lepiej się wspierać wzajemnie niż kłócić bo to i tak nic nie da
    Auto Casco drogie jak cholera mój sie dowiadywał to na nasze autko autocasco 4500 tysia w PZU, najtaniej wyszło jakies 2900

2. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

Cześć :-)

Z dobrym humorem Was witam :cool2: Życzę Wam pogody ducha!
    Idę sprzątać do łazienki, już czas.. omijam to pomieszczenie jak tylko mogę i sprzątam w ostateczności - z zgrozo!
    Kafle mi się odklejają i tak się zwyczajnie boję ruszać ścierką ich :sorry2: ale przetrwać musimy! Remont dopiero jak do pracy wrócę.

Mroźno chyba już się robi co nie.... jakoś tak buro na dworze. Wczoraj dzieciaki radochę miały bo po kałużach skakali mi :tak: Jak mi się nie pochorują to dobrze będzie, bo młody jak skakał do kałuży to miśka po nos mokra była :sorry2: ale zaraz do domu wróciliśmy, kalosze nadal się suszą bo ocieplane takie mają. O jak mi się nie chce do tej łazienki iść :-D

Miłego dnia!

3. reklama
  4. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

Ezoja a nie idzie ich jeszcze raz przykleic mozge ci dac reszte kleju bo nam pol worka zostalo chcesz?

5. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

Hej wrocilam ale zimno brr...1 stopien tylko :tak:
    kawe goraca sobie zrobilam i odkrecilam grzejniki w calym domku niech sie nagrzeje troche ;-)
    Obiad mam zupe pieczarkowa wczoraj zrobilam i pranie sie kreci :-) zaraz wroca dzieciaki i sie zacznie harmider :-D
    Aha dalam wypowiedzenie w jednej robocie :-D..nie wiem czy dobrze zrobilam ale juz pare razy mnie gosciowka wnerwila to niech sie cmoknie no ale musze jeszcze 4 tyg chodzic bo tak mam w umowie , opuscze ja akurat przed swietami :-D

ezoja graj w lotto to moze wygrasz jakas sumke na remont ;-)

Madziarena mi nie chodzila ze ty zalamana tylko zalatna haha :tak::tak:
    dobra bylas uczennica , to sie chwali :-)

Ciacho szczury , myszy blee...nie nawidze i boje sie strasznie tego czegos :-D

Marzenko jak ty szybko gotujesz :szok: ale pewnie jak mala tak wstaje to masz czas :tak:

6. ciasteczko

ciasteczko Gość

owca szkoda nerwow na takie gadziny majatku tam nie zarabialas, moze znajdzies cos lepszego:tak:
    ezoja ja lazienke to 2 razy w tg musz eleciec a raz tak dokumentnie lacznie z myciem szyb od kabiny, i mojego uroczego szkalnego kranu, no i psior spi w lazience wiec jak dokrzuam to tam tez przejade
    każdy sie uczy tak jakie ma ambicje, albo jakie maja jego rodzice;-)
    no wlasnie Pr ma racje nie da sie przykleic tych kafli raz jeszcze? bo z tymi remontami to ciagle sa za "sto lat"
    ja mialam taki super klej jak przykleilas to po chwili nie oderwalas ale tacie oddalam
    ja po zakupach,myjni i mam luz, pozniej na tance i dzien zleci
    za tydzien ze starsza do dentysty, chyba jej sie dziurka w zebie robi, wczoraj zauwazylam

7. Owca28

no dzieciary wrocily , zupe jedza a w piekarniku rolada siedzi
    wynalazlam przepis z ciasta francuskiego z kurczakiem :tak:

mlody mnie wkurza bo codzien zapomina ubrac czapke wrr i ma w plecaku zamiast na glowie :wściekła/y:
    codzien mu przypominam a on zawsze zapomni , a najgorzej ze ostatnia lekcje to ma swietlice i bawia sie na placu zabaw i tak lata z gola glowa a dzis zimno no wkurza mnie to...ile mozna gadac :wściekła/y:
    Jeszcze wrocil z takimi brudnymi butami ech...bo piach mokry to sie przykleja wszystko i nowe buty upieprzone cale...
    a marudzi ze mu w rece zimno cale czerwone mial i rekawiczki chce :tak:

8. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

Kochanie te kafle jak spadają to się w drobny mak sypią musiałabym kafli dokupić takich...
    I nie chodzi o ich brak a raczej o to że przy dotyku kolejne lecą... odpadają. Porażka. Dobrze, że to nie od strony wanny a lustra. Bo bym sama je rozebrała bo strach by było dzieci kąpać. Dam radę ;-) Ludzie w pokoju się w miskach kąpią i dają radę a ja nie dam bez kafli - pewnie że dam! Tylko sprzątać strach ;-)

Ciacho ja też myję często podłogę, wannę, zlew, lustro itp. Chodzi mi o czyszczenie ścian. Tu jest problem :dry:

No my po obiedzie, nie wiem czy iść z dziećmi na spacer czy na szybkie siku tylko z psem, no nie chce mi się w ten ziąb wychodzić dziś. MArudzę, czy faktycznie zimno dziś jest??

9. Owca28

Czy wasze psy tez takie sype na jedzenie ?
    bo mnie moj wkurza nic czlowiek w spokoju zjesc nie moze , bo stoja , skacze na nogi , szczeka wrr..zeby tylko mu dac kawalek :wściekła/y:
    to nic ze w kuchni ma pelna miske..to nie ruszy a przy mnie bedzie stal i sepil no wkurza mnie takie cos...:confused:

ezoja ja to nie wiem czy u was zimno , ale u mnie tak i za godz musze isc z psem i tez mi sie wylazic nie chce...
    ale jeszcze tylko 2 razy dzis :tak:

10. reklama
  11. przyszlirodzice

przyszlirodzice Matka Wariatka;]

u nas tak wlasnie spadly w kuchni ale tylko kilka sie pobilo i dalusmy za lodowke a reszte przykleilismy jeszcze raz

12. Mycha:)

Mycha:) Mama Wojtusia i Jasia :)

Hej wszystkim.

No Mi też się wydaje że dzisiaj zimno. Też się nie chce wychodzić, ale byliśmy na spacerku a teraz się grzejemy w domku.

Dzieci się bawią, w międzyczasie trochę marudzą i tak jakoś mija. My na obiad mieliśmy pomidorową, wczoraj robiłam zostało to na dziś była ;-)

Tak po staremu. Od soboty, albo niedzieli zaś na tydzień sami zostaniemy ale jakoś damy radę.

Poleć forum