reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
HEj
Ciacho i Owca a no mam teraz z czego sie odchudzac. Troszke mi sie utylo 62 kg mam. Z 4 kg bym oddala. I w sumie dla lepszego samopoczucia. Troszke msm uda sflaczale i brzuch. Ale musze jeszcze czekac, bo w pon, mam ostatni zabieg na pajaczki i pod koniec nast. tyg. bede mogla juz biegac.

Owca a ja mam juz zielone. Ogolnie w tym roku truskawek mam az za duzo. Szkoda tych zmarznietych i moglo by juz swiecic slonce bo nie beda slodkie.

A tak w ogole ciacho szykuje sie spotkanie. Nie wiem gdzie, bo czesc jedzie do Future, czesc w Miedzyrzeczu. Ja ani tu ani tu nie moge z racji tych zabiegow. Ale proponowalam u mnie. Tylko do mnie tez ciezko laska przyjechac. Wszedzie daleko. Niestety..a czlowiek by chcial sie spotkac.
 
kroma i tak twoj waga w normie jest bez przesady:-p a ja sie nie pisze na zadne spotkanie, a do ciebie chyba tak samo daleko jak do future wiec roznicy żadnej:tak:
 
Juz w domciu , obiadek sie robi dzis gulasz w pomidorowym sosie :-) i ryz :tak:
Jutro na 9 mam wizyte u gina i stresuje sie troche , bo dawno nie bylam i boje sie ze cos mi wynajdzie :-:)baffled:

Kroma to troche tych zabiegow masz :tak:a efekty sa ? tzn znikaja one calkowicie ?
Ciacho a co ty taka nie chetna na spotkanie ? w sumie mieszkacie prawie wszystkie w okolicy to od czasu do czasu
fajnie sie na jakas kawke umowic w wiekszym gronie :-)

Pozniej mama z babcia na kawke wpadaja :tak: jeszcze babcia jest na troche tu w De :-)
 
owca to bedziesz miec mile popołudnie :-) a wiesz co jakos nie kreca mnie takie spotkania:sorry2: bo o dzieciach to juz nie pogadam bo nie mam o czym a ze na fb nie pisze to nie wiem co sie dzieje u ktorej i jestem wylaczona z waszego życia no rzecz jasna na własne życzenia:-D
future moze wam pogoda dopisze:tak:
a ja szukam jakis takic fajnych sandałów niesportowych i doopa wszystko niewygodne, za plaskie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
E tam ciacho zaraz wylaczona z zycia :-D:-D
ja tez mam juz " duze dzieci " ale tematy zawsze sie znajda nie trzeba ino o dzieciakach gadac ;-);-)

na co ci sandaly ?? za zimno jeszcze na nie hehe...
ja ci powiem ze u nas juz wyprzedaze letnich ciuchow sie zaczynaja a jeszcze lata nie bylo :-D
mozna sie fajnie obkupic :tak::tak:
 
owca jak to na co...? lato przyjdzie to juz bedzie sezon na jesienne buty i nic nie kupie a jakby teraz bylo codziennie po 18-20 stop.to bym juz nosila sandaly:tak: maj to dobra pora tylko ze w tym roku maj taki sobie:-D
u nas sa wyprzedaze wiosenne chociaz pewnei niedlugo letnie beda:-D
 
reklama
Do góry