reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Chodze w dwupaku,rozwarcie na dwa palce.. nastepny piatek na wywolanie jak nic sie nie wydarzy :/ juz mam serdecznie dosc i tak spie 3-4h na dobe od pewnego czasu wiec chyba jestem przygotowana hehe :)) oby bylo szybko i sprawnie dziekujemy za kciuki przydadzą sie :))
 
reklama
Angelina ogromne gratulacje i dużo zdrówka dla księżniczki i dla Ciebie :-)
Atagata życzę dużo siły dla tych nieprzespanych nocy. Mój królewicz śpi w nocy już lepiej, no i od kilku dni w swoim łóżeczku, bo wcześniej spał z nami.

Pozdrawiam dziewczyny:-)
 
Angelina - nic się nie martw, to tylko kilka dni. Jak leżałam po porodzie to razem ze mną dziewczyna też miała taką sytuację. po trzech dniach dzidzia trafiła do niej na salę.
Moja z kolei ustawiła się tak że nie śpi całe noce. dzis była aktywna od 23:30 do 7 rano... momentami ze zmęczenia zezuję. W ciągu dnia trudno odespać bo dwoje dzieci jeszcze mam więc życie... kiedyś to się skończy.... heh
 
reklama
Do góry