reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

taka zlosliwosc rzeczy martwych:baffled: idz idz nie ma to jak relaksik, a ja sobie odrosty robie bo wkurzaja mnie te srebrne nitki:baffled:
nie lubie straszyć chociaz halloween juz tuż tuż :-D:-D
 
reklama
ciacho :) Odrosty nie są takie straszne ;-)
Ja już PO. Jak ja kocham takie kąpiele :-D Od razu człek lepiej się czuje.
Słońce nieśmiało zza chmur przechodzi, jak miło :-)
 
hej. Ciacho no coś Ty ?? ja nigdy się nie głodziłam ciągle coś jem !! cały czas buzia miele hehe dziś chce spaghetti robić zobaczymy co na to mój klusek :)
a ja jem słodkie ale herbatniki i biszkopty to tyle :p i normalnie płatki na śniadanie albo 4 bułki , obiad kolacja a w międzyczasie ciągle coś nawet na spacer jaj idę to coś muszę w torbie mieć
 
ja mam ten problem z glowy bo nie farbuje:-D
ezoja no to ladnie ja tez nie lubie jak nie mam z moim kontaktu a jak juz przychodzi pora powrotu do domu z pracy a on ma wylaczony tel to juz wogule sie stresuje...no i co mialam isc na spacer a mloda se zasnela w najlepsze...no niech spi bo bidulka nie spala od 6.
a gdzie owca sie podziewa?
 
Owca pewnie w pracy.
madziarena jak 4 bułki na śniadanie?? :szok:


... u mnie sachara w lodówce... niech mój szybko wraca z pracy bo oszaleję dzieciaki ciągle coś chcą do jedzenia, no gonię już ich. Jakąś przegryzkę muszę im kupić, może jabłka... po ile teraz są może któraś wie??
 
ezoja wybacze ci bo jeszcze nie wiesz co to siwe:-p matka natura jest wobec ciebie łaskawa bo ja w toiwm wieku juz siwych miałam pod dostakiem a co do jabłek to zależy gdzie kupujesz ale średnia cena od 2 zl w zwyż
madziarena nie chce sie sie czepiac ale sama napisalas ze chodzisz głodna:-p;-)
marzenka a ja już musze farbowac ale da sie zyć:-D może pozniej uda ci sie wyjść z mloda, ja to dzisiaj z mloda na tance zasuwam, ma chociaz rozrywke
 
Ciacho miałam Ci pisać, cuda tworzysz z tymi broszkami!
Nie noszę bo nie mam do czego, do dresu sobie nie czepnę ;-) wyjściowo się nie noszę... ale cudowne są!
Zobaczymy jak mi moje odrosną w jakim stanie będą włosy. Mam nadzieję, że długo farby nie zobaczą. Wszystko zależy od człowieka, jak napisałaś... mój też siwieje już. Ale u nie go nie widać, goli się prawie na zero.

Idę zaraz z młodą po chleb, spacer sobie zrobimy. Ciekawe od kiedy ten Dino otworzą u nas. Już się ruch jakiś tam robi znowu większy. Jakieś auta stoją... półki już też są widziałam, dziewczyny się szkolą ciągle ponoć. Fajnie, pod nosem sklep będę mieć, młodego będę po chleb wysyłać hahahaha. Nie ma już że przez ulice czy inna wymówka :-D Niech się uczy liczyć i zakupy robić :tak: Już mu powiedziałam, że parę razy pójdziemy razem a później sam będzie po chlebek biegać czy parówki. Trochę na początku niepewny był, ale jak mu zaczęłam mówić, że to jak dorosły prawie, że już duży itp to klatę wypiął i powiedział że chce sam :-) Zobaczymy....
No i zawsze taniej mam nadzieję że tu coś będzie. Gazetkę ich widziałam to jak lidl coś takiego. Ale w praniu wyjdzie czy będzie się opłacać czy dalej w g-wie robić zakupy jak mój będzie wracać z pracy ;-)
 
ezoja dzieki, ja tez tak nie nosze ale do plaszcza jak nosze szal albo komin to lubie sobie taka biżutkę przypiąć,
ja się teraz zastanawialam dlaczego ja wczesniej nie wpadlam na pomysl z ich robienie a to dowód na to, że człowiek ciągle sie rozwija i jak to się mowi " i tak głupi umrze ":-D:-D
aa to fajnie mieć sklep pod nosem i mlody szybko zalapie co jest 5:-)
 
reklama
Future heloł:) Jak tam fajny wypad był, trochę zbyt krótki co?
A ja też jakoś rzadko zaglądam tutaj, czasem skrobne żeby mnie laski nie ścigały:-D
Wczoraj byłam z Zuzanną u lekarza myślałam że na bank będzie miała oskrzela zawalone ale mnie dr zaskoczyła,NIE MA na oskrzelach, bardziej gardłowe sprawy stąd kaszel dostała inhalacje 3 razy dziennie, dziś pielęgniarka przyjdzie jej bańki postawić bo przeziębiona ogólnie i żeby na oskrzela się nie dostało. Syrop Acodin hamujący kaszel bo się dusiła normalnie nim. Paweł z rańca zakaszle ale też na inhalacjach. No niech zdrowieją, może jak zima przyjdzie, przymrozki to inne powietrze będzie bo raz tak a raz inaczej na dworze.
marzenka, madziarena jak tam wasze córeczki?
Miłego dnia dziewczyny;)
 
Do góry